Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Elég szép vagyok hogy modell...

Elég szép vagyok hogy modell legyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok az lenni csak volt aki megjegyezte és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

képek:

[link]

ez csak az alak miatt (nem vagyok ez a fajta, ne tévesszen meg a pózolás, ez a kép poénból készült)

[link]


Nem ezek a legjobb képek, a kéritek töltök még fel.



2015. jún. 19. 11:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazuk van az előttem szólóknak, túlságosan alacsony vagy. A mesét meg, hogy lehet valaki XY centivel is modell, felejtsük el.
2015. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%

A mosolygós képed tetszett, az asztalonfekvős alapján önbizalommal, alakkal, pózolásra hajlandósággal sincs baj. A többi annyira nem nyűgözött le. Én szívesen dolgoznék veled - ha modellkednél - de a modellvilágban semmi sem egyértelmű, még 1-2 évig biztos szedsz fel magadra combot, mellet, ami vagy előnyödre válik, vagy nem.


24/f/amatőrfotósakimodelleketkeresbudapesten

2015. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nem..sem arcra,sem alkatra nem modellnek való.150cm-el pedig lehet az ismerősöd regisztrálva ügynökségnél,csak nem mindegy milyennél..biztos vagyok benne,hogy lehúzós,fizetős ügynökségről van szó.fotomodellek nincsenek.a kifutókon kell végigmenni először ahhoz,hogy felfigyeljenek rád,és szerepelhess kampányokban és cimlapokban.

nem bántásként,de otthon mindenkinek mondják a nagyszülei,szülei,esetleg barátok,hogy jaj,de szép vagy,mint egy igazi modell..de ezt nem lehet készpénznek venni,ugyanis ők nem szakértők :)

nem bántásnak szántam a hozzászólást,egyszerűen tényeket közöltem :)

2015. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lora1 válasza:
0%
Nem vagyok benne biztos de szerintem a fotómodelleknek nem kell olyan magasnak lenniük. Amúgy szép vagy és ha tényleg ezt akarod akkor ne hagyd hogy lebeszéljenek róla. amúgy nekem is ez az álmom csak még gondolkodom, hogy kezdjem el. A lényeg hogy drukkolok neked :)
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha valaki komoly modell akar lenni , az tudja hogy 170 centi felett nincs modell :/ Palvin Barbi is 171 ( legalábbis az ügyöksége oldalára ennyi centivel van feltöltve) és rettenetesen kicsinek számít. Szép az arcod, de hiányoznak belőle a már sokszor leírt "karatkeres" ívek. De igen.. szép és csinos lány vagy,"arc"modell lehetsz, saját lakókörnyezeten belül vagy kisebb modellügynökségeknél :).
2015. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!