Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Elég szép vagyok hogy modell...

Elég szép vagyok hogy modell legyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok az lenni csak volt aki megjegyezte és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

képek:

[link]

ez csak az alak miatt (nem vagyok ez a fajta, ne tévesszen meg a pózolás, ez a kép poénból készült)

[link]


Nem ezek a legjobb képek, a kéritek töltök még fel.



2015. jún. 19. 11:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nagyon nagy hiba
2015. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy modell alkat.
2015. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
Átlag alatti vagy. Tucat kinézet, semmi egyediség, semmi figyelemfelkeltő tulajdonság. Rád nézek és csak annyit tudok mondani, hogy ez egy lány, nincs olyan tulajdonságod, amin megakadna a szemem, ami rögtön felkeltené az érdeklődésem.
2015. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szép az arcod, alakod is jónak tűnik, szóval simán lehetnél modell, persze nem kifutón, mert oda alacsony vagy. Fotómodell, arcmodell az lehetnél. Viszont a hajad túl hosszú és kevésnek tűnik, ezért nagyon lapos is és ez egy negatívum. Kb ezt vágnák le neked először ha modell lennél, mert nem igazán áll jól. Fura hogy te magad még nem vetted észre. Egy nőiesebb frizura jobban állna.
2015. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép az arcod, de semmi karakteres nincs benne. És még alacsony is vagy.
2015. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#13 sajnálom hogy így látod. talán ha ismernél nem így gondolnád de elfogadom a kritikát:)


#14 tényleg nincs sok hajam és észrevettem hogy nem ez az én frizurám de nem tudom milyenre változtathatnám. esetleg van valami konkrét elképzelésed?

2015. jún. 19. 16:23
 17/25 anonim ***** válasza:
6%
fotó modell vagy ilyen reklámokban szereplő csaj lehetnél, mert szerintem nincs tucat arcod
2015. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem lehetsz modell....

Az arcod se az a különleges, semmi olyat nem látok benne ami kellene, hogy modell lehess. 163cm azzal esélyes sincs.

2015. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudlak elképzelni modellnek. Túl alacsony vagy és nincs meg az a karakter az arcodban, ami a modellektől elvárt.
2015. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsétek már el ezt a fotómodell témát, nincs ilyen külön. A magas lányok, akik kifutón dolgoznak, őket szokták hívni fotózásokra is. Szóval 163cm-el esélytelen.
2015. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!