Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 175cm és 43kg-mal...

Szerintetek 175cm és 43kg-mal felvesznek modellkedni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lány és az ÁLMOM a modellkedés!Egy nagyon szigorú modelliskolába szeretnék jelentkezni! Már sokan mondták hogy jó lennék modellnek..van kb két ökölnyi rés a combom között meg hát azért van a csípőm. Szerintetek van esélyem?
2014. szept. 2. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A méreteid számítanak és nem a súlyod, de ilyen adatokkal nem hiszem, hogy meglenne az a mellbőség ami kell.

Az arcod és a kisugárzásod is számít, a rés a combjaid között, ha megnézed akkor normál, egyenes állásnál a legtöbb modellnek nincs ekkora rés a lábai között, úgy tudom, hogy leginkább az x lábak miatt van ekkora rés, ami nem előny, vagy pedig az illető már az anorexia határán van.

Minden esetre keress fel orvost, mert nem modell alkatú vagy, hanem kórosan sovány(amúgy egy modellnek is formás, vékonynak kell lennie, és nem "csontváznak"), ha nem szedsz fel pár kilót könnyen búcsút mondhatsz a menstruációdnak, és így a normál fejlődésednek is.

2014. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen magas vagyok 57kg-vel és még mindig túl vékonykának látom magam.Nem cseszegetlek csak mondom,hogy szerintem nem egészséges ennyire vékonynak lenni(felkereshetnél egy szakembert),lehet már modellnek is túl vékony,azért ott is van egy határ. De ha szeretnéd megpróbálhatod,még bőven fogsz változni...
2014. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Már voltunk

orvosnál, azt mondta, hogy én genetika miatt vagyok ennyire vékony.. max 2-3 kg-ot tudnék hízni

2014. szept. 22. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!