Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 175cm és 43kg-mal...

Szerintetek 175cm és 43kg-mal felvesznek modellkedni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lány és az ÁLMOM a modellkedés!Egy nagyon szigorú modelliskolába szeretnék jelentkezni! Már sokan mondták hogy jó lennék modellnek..van kb két ökölnyi rés a combom között meg hát azért van a csípőm. Szerintetek van esélyem?
2014. szept. 2. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen magassággal és ilyen súllyal nem modellalkat vagy, hanem girhes, méghozzá iszonyatosan! Csont és bőr, semmi más.
2014. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé vékonyka vagy. De ha az álmod az, tegyél egy próbát. Én úgy tudom, de lehet hogy rosszul tudom, javítsatok ki nyugodtan ha nem így van, de állítólag már manapság nem az a tökéletes modell akinek zörögnek a csontjai.
2014. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Te konkretan gebe vagy.
2014. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az arcodban nem látnak semmi különlegességet, mindegy milyen vékony vagy.
2014. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! De nem kell lecseszni, hogy gebe vagyok meg ilyesmi.. nem tehetek róla, ilyenek az adottságaim!!!!! Nem kell cseszegetni mert vékonyabb vagyok mint az átlag. Nem vagyok anorexiás sem bulémiás egyszerűen csak vékony vagyok. Amúgy meg próbálok hízni de koránt sem olyan könnyű mint gondolnátok
2014. szept. 2. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha próbálsz hízni, de nem megy, akkor keress fel szakembert, dietetikust vagy minek nevezik. Ők tudnak segíteni, nincs olyan, hogy valaki egyáltalán nem tud fogyni/hízni csak meg kell találni a megfelelő étrendet.

Szerintem nem cseszegetésből írták, hogy borzasztó sovány vagy, csak a tényt közölték és sajnos én is csak azt tudom mondani, hogy igazuk van.

11 centivel vagy magasabb és 10 kilóval vagy könnyebb nálam, pedig én is vékony vagyok, csak szálkásan, mert sokat edzem.

2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem cseszegetés, csak vélemény. Valóban aki genetikailag vékony, annak nehéz hízni, de 1 próbát tehetsz, hogy felkeress 1 szakembert. Én 160 cm vagyok és 45 kg és még rám is azt mondják sokszor hogy vékony vagyok.
2014. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Vélemény, csak kvára senki nem kérdezte a véleményeteket erről.
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő kérdezett, és válaszoltak. Akkor mit kellene neki írni? Ha azt írja valaki hogy ne menjen, akkor abból lesz baj, hogy miért írnak ilyet? Ha mindenki doppingolja hogy menjen, és nem veszik fel akkor meg az a baj.
2014. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából egyáltalán nem számit hány kg vagy, inkább a mell-derék-csípõ bõséged írd le, avval többre megyünk. Amúgy meg a modelliskolának kikiáltott hülyeségek semmit sem érnek, nagyobb ügynõkségeknél egy tapasztaltabb modell megmutatja neked a dolgokat. Jelentkezz egy nem fizetõs ügynõkséghez, ha úgy érzed készen állsz rá. Sok sikert!
2014. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!