Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek modell? Bővebben lent.

Lehetek modell? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek modellkedni,mar regota ez az almom,csak nem tudom,hogy alkalmas vagyok-e ra.12 eves vagyok meg csak,de Palvin Barbit is 13 evesen fedeztek fel.

Arcom:kicsit szogletesebb arcforma,keskeny,egyenes orr,nagy barna szemek,szepen ivelt sotet szemoldok,hosszu barna haj.a kornyezetem szepnek tart,es nagyjabol en is meg vagyok elegedve magamnal.a fogaim nem allnak tokeletesen,de nem is veszesek.vekony vagyok.

Tudom,hogy igy kep nelkul nehezen lehet megmondani,de nem kuldok fotot biztonsagi okokbol.ez lehet,hogy hulyen hangzik,de az arcom olyasmi mint selena gomez es demi lovato kb. 5-6evvel ezelotti arcanak a kevereke :D

Koszonom elore is a valaszokat!valaszoljatok minel tobben!:)



2013. okt. 28. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Aha, így én is tündöklően szépséges vagyok. Ehhez kép kéne, bogaram.
2013. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján még egy fantomképet is nehéz lenne csinálni rólad. :))
2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"az arcom olyasmi mint selena gomez es demi lovato kb. 5-6evvel ezelotti arcanak a kevereke"


[link]

??

2013. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tudod, ha netán (bár nem túl sok esélyt látok) modell leszel, a képeidet a világ összes embere fogja látni, ha még ide sem teszel képet akkor mit akarsz?
2013. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A [link] állat jó, nem ismertem, köszi! Értelmetlen a kérdés, kisasszony ,egyrészt a modellkedés alakról is szól, másrészt én is hasonlítottam fiatalon Alain Delon-re, de a világon egyetlen ember volt, aki így gondolta :-). Ha nem töltesz felé képet valahova, amin jól látszódsz, semmi értelme a kérdésednek. Egyébként ha ettől félsz, akkor irány egy ügynökség vagy egy olyan fotós, aki látott már pár fiatal lányt, majd ők megmondják. Ha a fogaid nem tökéletesek -> fogorvos, hidd el, ez a szakma nem szereti a kompromisszumokat.
2013. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fotó ??? !!!
2013. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én arcom olyan mint Leonardo DeCaprio, Ryan Gosling és Jon Kortajarena egyfajta tökéletes keveréke, de azért nem vagyok nagyképű....
2013. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!