Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek? Lehetnék...

Mi a véleményetek? Lehetnék modell? (képpel)

Figyelt kérdés

168 cm még csak, és 52 kg vagyok. Modellkedni szeretnék nagyon. 83-62-86 a méreteim.


képek:


[link]

[link]

[link]


2013. jún. 2. 13:27
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Rakjál már fel magadról szemből egy képet (nem ilyen beállítottat)és távolabbról legyen fényképezve. Úgy életszerűbb.
2013. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Túl alacsony vagy, és tényleg nem elég vékonyak a combjaid modellkedéshez. Nézdmeg pl a NINE modell lányait mind ropi vékonyak. PErsze ez nem azt jelenti hogy nincs nagyon jó alakod, de modellkedéshez szerintem esélytelen. Viszont 14 éves vagy még nőhetsz....bár az alkatod akkor sem az a tipikus csontos modell alkat...az arcodról meg nemtudok mit mondani mert ilyen retusált hülye szemszögből beállított képekkel szóba se állnak veled, nem látszik a valóság.
2013. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
tizenkettő egy tucat.. minden 3. lány így néz ki. Nem lesz belőled modell soha. Sajnálom. inkább tanulj.
2013. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy, túl rövidek a lábaid és túl combos vagy.
2013. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lány vagy :)sajnos pici de próbálkozz

Nárcisz te írtál ár jót?

2013. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
*már
2013. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mindegyik képen túlzottan ki vagy sminkelve. Az arcod a modell szakmában szerintem átlagos, a valóságos életben biztos oda vannak érted a fiúk. Szerintem nincs esélyed, nem csak a magasságod miatt mondom, de megpróbálni meg lehet.
2013. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Az arcod túl átlagos. Olyan egyszerű tinilányos, semmi extra. Szóval az arcodból kiindulva a válasz: NEM!

A magasságodat olvasva egyszerű a válasz: NEM! Lehet, hogy "hobbi modell" lehetsz, de nagy, híres modell (pl.: Miranda Kerr, Cara Delevingne vagy Palvin Barbi) NEM.

És a másik, hogy ha megnézel egy modellt, akkor láthatod az alakját. szép, vagy, meg csinos, de modellek hozzád képest sokkal vékonyabbak. egy modellnek (bármennyire is káros) az anorexia szélén kell állnia. És te (ami nem baj) nem vagy olyan sovány mint egy modell. Szóval a válasz egyszerű: NEM!

2013. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Elsö látásra szerelem:$

Most ezt érzem.


Simán lehetnél modell gyönyörű vagy és nagyon csinos.

2013. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!