Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek? Lehetnék...

Mi a véleményetek? Lehetnék modell? (képpel)

Figyelt kérdés

168 cm még csak, és 52 kg vagyok. Modellkedni szeretnék nagyon. 83-62-86 a méreteim.


képek:


[link]

[link]

[link]


2013. jún. 2. 13:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

HÁt most marha nagyot csalódtam Hajnalkában...Ő a Daalarna egyik modellje egyébként...komolyan nem volt elegáns ez.a derekadból könnyebb fogyni mint elegánsan kritizálni :(

14 vagy?lehet hogy nőni fogsz nem?

2013. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Bocsánat többek közt a Daalarna...

Amúgy kérdező nagyon szép az arcod !

2013. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
46%
Én nem kritizáltam ,ez vélemény volt.
2013. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves Hajnalka szerintem nincs semmi baj a kérdező alakjával modellalkatnak is kiváló csak nagyon alacsony. Ellenben benned az égvilágon semmi nem fogott meg, sőt még csak szépnek sem tartalak.
2013. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Fotómodellként igenis sok esélyed van. Nem kell mindenkinek kifutómodellnek lennie. Viszont a kifutómodellkedés sincs kizárva azért mert 168 cm vagy. Én 160 vagyok, de voltam már kifutón és a jövőben is leszek. Szerintem vágj bele. :)
2013. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
46%
Egy modellnek nem szépnek kell lennie,hanem el kell adnia vmit. köszi a bókot sohasem tartottam magam szépnek,ezzel nem bántottál meg:)
2013. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
szép arcod van, de ezzel a magassággal nem tudsz modell lenni, és szerintem nincs kifejezett modell arcod sem
2013. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Hmm a profiknak nagyon kéne vigyáznia az ilyen meg nyilvánulásokkal,szerintem
2013. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
pont azért mert el kell adnod valamit.bocs elküldtem
2013. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 rododendron válasza:
Én modellkedtem hosszabb ideig és így tudom a kritériumokat. 172cm alatt nem foglalkoztatnak, még fotómodellnek sem. Az ügynökségek olyan lányokat keresnek, akiket mindenre lehet szerződtetni, nem csak fotózásra. Ez most nagyon hülyén fog hangozni, de sajnos igaz. Ha alacsony vagy az is probléma, hogy barna a szemed, a zöldet,kéket preferálják. Viszont szerintem ne ezek alapján ítéld meg magad, mert nagyon szép vagy. A modell szakma egy nagyon torzult világ, olyan 'testi hibákra' mennek rá amiről nem is gondoltad hogy az, mert igazából nem is hiba, de ők belekötnek. Ha nagyon akarod a dolgot regisztrálj pár ügynökséghez, ez ingyenes és meglátod mi lesz belőle.
2013. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!