Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 23 éves fiúnak...

Szerintetek 23 éves fiúnak való-e a húzós kocsi ("banyatank")? Miért ilyen gáz, és miért szórakoznak rajta?

Figyelt kérdés

Az idős néniket is cukkolják, ők járnak főleg ilyenekkel, de miért tartják gáznak a fiataloknál, fiúknál?


Társadalmi elvárás, hogy erőban kell lenni, tudni kell cipekedni, stb.


De mégis, én fiatal vagyok, egyedül élek, nincs kocsim és magamnak kell bevásárolni, nem fogok többször elmenni a boltba, venni kell többek között ásványvizet, mosószert, üdítőt, persze néha bort, sört, miért olyan ciki a gurulós kocsi?

Legfeljebb két nejlon táskát tudok vinni, de ezek is kiszakadnak, nem birják ezeket a nehéz dolgokat.


Akinek anyja-apja hordja haza mindezt kocsival, vagy van is kocsija, még szép, hogy szórakoztatónak találja.


2019. júl. 20. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Külföldi 50 körüli rokonaim, és az egyikük lánya is használ ilyet. Ne érdekeljen véleményük, ha zavar miért nem jársz biciklivel?
2019. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az kimaradt, hogy én is furcsálnám ha ilyet látnék, de ennyi. Elgondolkodnék rajta és ennyi, én nem mennék vele. Mondjuk lány vagyok
2019. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Praktikus én külföldi hallgatóknál gyakran látom, én is gondolkoztam rajta 1-2 éve. De most már egyre több helyen elérhető a házhoz szállítás. Ha tényleg nagy tételben akar vásárolni az ember sokkal jobban megéri megrendelni a tescotól.
2019. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ki nem szarja le, hogy mit gondol más
2019. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy meg veszel egy ilyet

[link]

Ezzel

[link]


Vagy egy hasonlót


Aztán kutya nem mondja meg, hogy nagyiszatyirnsk használod

2019. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Hallottam kerékkel ellátott hátizsákról. Mondjuk úgy mesélték, hogy Angliából hozták, nem tudom, hogy otthon kapható-e. Ha lehet, én inkább olyat használnék.

Mondjuk nekem van egy nagyobb hátizsákom, abba sok fér. Főleg ha lecipzározom az alját. Fiatal férfiként én szeretném azt mutatni, hogy (élet)erős vagyok. Inkább izzadjak kicsit le, de banyatankot nem használnék. Ha valakit ilyennel látnék 1-szer, gondolnám, hogy egy néninek bevásárol, és kérte, hogy ebbe... Vagy kicsit murisnak tartanám. Szerintem, ha olyan helyen laksz vagy dolgozol, ahol 20 percnyi sétára vagy tömegközlekedéssel elérhető bolt van, akkor inkább bemennék 2 naponta. Az ásványvizet meg a saját csomagolásában hoznám, vagy ha úgy nehéz már, akkor 2 naponta vennék abból is 2-3-at, vagy ha annyira nem ízlik a csapi víz, akkor vennék vízszűrő berendezést. Szerintem hosszú távon nem éri meg ásványvizet fogyasztani.

Most lehet azt mondani, hogy ne törődj mások véleményével, és valóban nem árt szűrni, de pl. egy hello kittys full rózsaszínbe öltözött 22-éves fiút, aki nyalókát nyal nem tartanál furcsának? Mármint van egy kép az emberekben, hogy hogy néznek ki, hogy "kellene" kinézniük, viselkedniük az embereknek. Ettől valamennyire el lehet térni, de ha egy kicsit jobban eltérsz tőle, ne csodálkozz, hogy kicsit furcsának fognak találni.

Én pl. most rollerezek. Ami nyilván nem olyan menő, mint a gördeszka, de mostanában divat lett felnőtt embereknél is. 20 éve lehet, hogy megmosolyogtak volna. Most meg letojom, ha valaki emiatt gondol rólam valamit. Neked kell tudnod, hogy mit vállalsz be, de azt nem igazán róhatod fel másoknak, hogy egy ilyen miatt furcsákat gondolnak rólad, megmosolyognak (persze beszólni már nem igazán kéne, de az is elő fog fordulni valószínűleg...)

2019. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nem hiszem hogy használnék "banyatankot", de vannak olyan helyzetek, amikor tényleg hasznos lehet. Külföldön elég elterjedt, vannak fiatalosak is, nem csak egyszínű meg kockás, láttam gumimaci mintájút isXD Meg legalább nem használsz állandóan nejlonzacskókat, környezetkímélőbb megoldás lehet beruházni egy gurulós szatyorra. Csak ne húzd át senkinek se a lábánXD Tapasztalatból mondom, kevés idegesítőbb dolog van suliidőben reggelente a buszon annál, amikor az idős nénik keresztülhúzzák a lábamon a teli banyatankot.
2019. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem... Nem tudom, tök jó. Még sose láttam fiút bevásárolni magának, vagy buszon cipelni a cuccokat
2019. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, csak arra kell figyelni, nehogy "véletlenül" eldriftelje a kerekeit mert ahhoz nincs pooótkerék.
2021. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*pótkerék... átkozott billentyűzet...
2021. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!