Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem néz ki nagyon...

Csak szerintem néz ki nagyon hülyén egy totál leszőrtelenített DE nagy szakállas férfi? :D

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez az egész szőrtelenítés nevetséges. Kínok végeláthatatlan sora, folyamatos megfelelési kényszer, depressziós tinik. Mert most nem szőrös, csak pattanásos. De megérdemlik.
2019. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs gond vele alapvetően. Úgy értem, néhány testrész szőrtelenítése akár higiéniai szempontból is előnyös. De az, hogy néhány férfinak már olyan sima a lába, mint egy nőnek, az már szerintem sok.
2019. júl. 14. 11:34
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Higiénia?? Ez csak divat. Annak a szornek ott funkciója van
2019. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

A női szőrnek tán nincs funkciója?


Én örülök, hogy végre a férfiak is kinéznek valahogy, remélem, innentől ez lesz az alap.

2019. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
A hónaljon, a szeméremnél nem feltétlen divatból szőrtelenítünk. De ezek szerint te meg szoktad hagyni a hónaljadon és nyáron a dög melegben bűzölögsz....grat
2019. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Hogy konkrétan a kérdésre válaszoljak, de igen, szerintem is idétlen.
2019. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-6: ott én sem hagyom meg, de a lábamról, karomról eszembe nem jutna.
2019. júl. 14. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:

De másnak meg eszébe jut. És? Téged mások döntései nem köteleznek semmire. Ha meg nem tetszenek az ilyen férfiak, akkor keress másmilyet.


Azt is elfelejtitek, hogy sok férfi van, aki természetesen szőrtelen, vagy kevésbé szőrös. Őket sem kéne kiröhögni. Meg úgy általában. Felnőttek vagyunk, nem?

2019. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan férfit, akin betegség okán semmi szőr nincs, eszembe nem jutna kiröhögni. A kérdésem az olyan helyzetre vonatkozott, amikor egy hyper maszkulin külsejű, akár hegyomlásnyi pali jön viking ábrázattal, közben meg jobban csillog-villog a lába a rövidnadrágban, mint egy nőnek.
2019. júl. 14. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem férfias tud lenni egy viking kinézetű férfi. Én pl pont az olyan pasikra bukok, akiknek vagy hosszú haja van vagy kopasz. :D Pont a két véglet, ami bejön. De az hogy mellette borotválja a lábát az nekem se jönne be. Akkor tudom megérteni talán, ha fekete erős göndör szőr van a lábán és a világos bőrén úgy néz ki vele szegény, mint egy majom.
2019. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!