Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a nyelvpiercingemnel?...

Mi ez a nyelvpiercingemnel? Kep lent . Sos

Figyelt kérdés

Mi ez a gumo a nyelvpiercingemnel es mit csinaljak vele?? 1 honapos


[link]



2019. máj. 25. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Úristen. Gyorsan menj el a pierceredhez.
2019. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Aztán meg ne rakass be mindenféle szart a testedbe különböző kontárokkal.
2019. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy piercing es nem arra voltam kivancsi tetszik e vagy sem hanem hogy mi ez es mit tudom vele kezdeni
2019. máj. 25. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Vadhús. Elég baj az, hogy 1 hónapja ott van és le sem kakálod. Jobb lenne kivenni és úgy kezelni. Menj vissza oda ahol szúrattad vagy menj el bőrgyógyászhoz.
2019. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vadhús. Szájban túlsokmindent nem lehet vele csinálni. Férjemnek is volt, 15 éve kivette a piercinget, de a vadhús még mindig ott van.
2019. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Vedd ki és öblögess listerinnel amíg nem kapsz szakszerű tanácsot. Nem merek mást javasolni, mivel hogy nem kenheted rá ugyanazt mint egy külső vadhúsra.
2019. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso korben kiszedni a piercinget, es fertotleniteni mindent. Aztan varni par napot, hogy javul-e magatol, ha nem, mesz az orvoshoz, hacsak nem akarsz szajuregi fertozesbol kiindulo gennyes gocot a testedbe.
2019. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs 1 honapja ott. Most jott ki nemreg.
2019. máj. 25. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Gennyedzik?
2019. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, mondhatni vadhúsnak. Egy sima sejttúlburjánzás. Mivel nyelven van, így roppant nehéz kezeléssel leszedni. Ajánlom neked Komáromi Gerit (Swastika tattoo). Írj rá, hívd fel, menj be hozzá. Egy ilyen kis kinövést könnyű lenyisszantani és utána alaposan ápolni kell. Ha úgy hagyod, akkor csak irritálni fog. Ha kiveszed a nyelvékszereket, akkor sem fog elmúlni.

Kezelni meg a szokásos módokon: corsodyl, phlogosol (úgy hallottam, hogy újra lehet kapni patikában), öblögetés rendszeresen.

Nem nyelven lenne, akkor hidrogén-peroxid, de nyelven nem túl jó ötlet.

2019. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!