Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIUK! Hogy nézzen ki egy nö...

FIUK! Hogy nézzen ki egy nö DISCOBAN hogy biztosan felfigyeljetek rá és odamenjetek hozzá ismerkedni?

Figyelt kérdés
SMINK HAJ ÉS RUHA érdekelne!!!!
2010. júl. 3. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

"SMINK HAJ ÉS RUHA érdekelne!!!!"


- Hehehe... na, Te aztán ismerhetsz minket, fiúkat. :D


Ez nem ilyen egyszerű. Most őszintén; hány éves vagy?

2010. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem e három tulajdonság alapján választok csajt. Inkább testi adottságok...
2010. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szolidan és csinosan egyben.

Múltkor voltunk haverjaimmal egy diszkóban,ott szinte minden lány egyforma volt...tényleg nem tudtam őket megkülönböztetni.Aztán egyik percről a másikra bejött egy csaj és minden férfitársamnak aki meglátta elállt a szava..

annyira feltűnő jelenség volt.És igazából nem is az öltözéke (nem volt kivágott csöcskidobósruhába) nem nagyon tudom leírni nem nagyon értek ehhez...

egy fekete blézer volt rajta,alatta egy hosszított bő lenge felső,és egy fehér csőfarmer ,amit a csajok hordanak,magassarkúval.Meg rengeteg karkötő volt rajta...elég érdekes volt a stílusa,de annyira megragadott,hogy az vmi hihetetlen.... vállig érő szőke haja volt és hatalmas kékes -zöld szeme(mondjuk annyira nem láttam a sötétben a színét).Smink...hát ez az amihez pláne nem értek,de úgy emlékszek,h csak ilyen szemspirál meg egy fekete vonal volt húzva a szemhéjára,nem volt rajta sok smink.Sorry h leírtam az egész csajt,de én hozzá hasonlítok egy jó nőt.Baromi stílusos volt mindenféle giccs nélkül.És még annyi maradt meg ,h nagyon felszabadult volt a bnőivel, akik a nyomába nem értek.A srácok oda voltak érte de ő elérhetetlennek tűnt...fura..

24/F

2010. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16:15: na, látod pont ezt nem szeretné a kérdező, hiszen ő azt szeretné, ha odamennnének hozzá ismerkedni. :)
2010. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ahhoz a lányhoz akit leírtam, sokan odamentek,csak ő olyan tartózkodó volt...Ismerőseim is csak mondogatták..ők aztán odamennek,de besza*iak vtak,velem együtt...sajnos.
2010. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy olyan pólót, amire az van írva, hogy ingyen megdughattok.
2010. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!