Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért törik a körmöm rétegekben?

Miért törik a körmöm rétegekben?

Figyelt kérdés

Nos.. a körmöm rétegekben törik le, ennek eredménye hogy már olyan vékonyak a körmeim elöl, hogy egy csomót képtele vagyok kibogozni pl cipőfűzőn, mert visszahajlik. Folyamatosan vágom visszafele, hogy ne hajoljon vissza, vettem kálciumos körömerősítőt, azzal is kenem, de még mindig törik. Tudtok valami ajánlani, hogy hogyan ápljam? Nagyon rossz így, tényleg szörnyen vékonyak...

L/17

Válaszaitokat előre köszönöm!!


2010. júl. 1. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

egyél sok vitamint, körömlakk is "merevít" valamit a körmön

nekem is ez a bajom, de csak ha rágom

2010. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekemis ez volt a problémám. próbáltam mindenféle erősítő körömlakkot, körömápoló krémeket stb.. végül csak az segített hogy kb másfél hónapig ,ameddig tudtam, levágtam körömcsipesszel. most megint minden oké :D 2 hete növesztem, a vége most félcentis :) jó erős, és nem törik le szinte sehogy :D
2010. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem alapból szörnyen gyenge, puha, behajlik.....
2010. júl. 1. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
valamilyen vitamin hiányod van
2010. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!