Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép lenne így a...

Szerintetek szép lenne így a körmöm?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon vékony, töredező körmöm van, de sikerült találnom egy olyan lakkot, ami megerősítette a körmömet és gyorsabban is nő tőle. Most már egészséges, erős, és kicsit hosszabb körmöm van. Szeretném francia manikűrrel megcsinálni, viszont nincs itthon fehér körömlakkom.

Viszont van szép halvány rózsaszínes vagy talán inkább gyöngyházszínű körömlakkom illetve rózsaszín is. Arra gondoltam, hogy a kettő közül valamelyikkel csinálnám meg a körmöm végét, egyébként pedig átlátszó lenne.

Szerintetek így szép lenne a körmöm? És az milyen lenne, ha a körmöm végére a tennék egy kis átlátszós csillámos körömlakkot a halvány rózsaszínes, gyöngyházasra vagy a rózsaszínre? Elrontanám vele?



(bocsi a sok kérdésért, de nem csináltam még francia manikűrt és tanácstalan vagyok.)


2011. okt. 1. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kísérletezz, inkább legyen egyszínű a körmöd, az nagyon szép tud lenni!
2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó ötlet :)

amúgy ha nem tetszik le lehet mosni :)

2011. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Eddig mindig egyszínű volt a körmöm és szeretnék újítani is, ráadásul még régebben vettem francia körömhöz matricát, most már ideje használni. Szerintem majd egy körmön kipróbálom, aztán eldöntöm szép-e,ha a vége nem fehér, hanem más színű:)

2011. okt. 1. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép lenne úgyis

volt hogy nekem se fehérrel volt az ív meg húzva:)

egyébként milyen körömlakk erősítette meg a körmeidet?

melyik márka?

2011. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi milyen körmölakk volt ami megerősítette a körmöd?:)
2011. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép, én a halvány rózsaszínnel csinálnám meg, rá a csillogósat. majd muti képet ;)
2011. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lovely körömlakk, ilyesmi:

[link]

3-400Ft körül vettem a rossmanba, csak az enyémnek kékes-zöld színe van, de az igazából mindegy, mert körömre felkenve átlátszó. Már egy hét után látszott, hogy nő a körmöm, két hét múlva már kevésbé töredezett. Nekem nagyon bevált, ajánlom mindenkinek!

2011. okt. 2. 12:29
 8/8 anonim válasza:

Kísérletezz! :)

Nézd meg, ez is színes francia, mégis tök szép.

[link]

2013. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!