Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet nekem is szép hosszú a...

Lehet nekem is szép hosszú a körmöm?

Figyelt kérdés

kb 14-15 éve rágom a körmöm, aztán most erőt vettem magamon. Festem folyamatosan körömerősítő, és növekedő szerrel le ne törjön. Az a baj,kicsit megnő, és letörik,és sajna olló helyett inkább lerágom. :S Amúgy ahhoz képest,hogy rágtam sokáig,elég normálisak csak kicsik a körömágyaim, és kicsit széles a körmöm, de nekem is lehetnek szép hosszú körmeim egy idő után ? (ahogy észrevettem, valahogy nőnek a körömágyaim, mert van amelyiknél sokkal hosszabb lett,mint volt, a másikon meg kicsi...)

az idő segíteni fog, vagy ne reménykedjek?:S


2011. aug. 12. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reszelgesd a körömerősítők mellé, nekem attól is erősödött. Ha meg sikerül teljesen leszoknod, akkor csudaszép körmeid lesznek neked is!(:
2011. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ez a problémám,remélem kapunk egy bíztató választ. :|
2011. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahogy megkéne állnod hogy ne lerágd ha letörik, hanem lereszeld. Hordj magaddal reszelőt és akkor nincs baj ha esetleg utcán vagy vagy valahol. És szedj vitaminokat, mert lehet azis a baja a körmödnek, hogy vitaminhiányod van, nekem akkor tört le állandóan. Nagyon rossz esetben, ha nemtudod ezeket megállni, akkor műköröm, persze nem rohadt hosszú hegyes karmok, hanem valami kerekvégű kis szolid köröm:)
2011. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi választ Igen egy reszelőt mostmár beszerzek utcára is. Műkörmöm volt már 2x, csak sajnos félek oda többször elmenni,mert izzad a kezem és cikinek tartom. :S
2011. aug. 12. 00:53
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát másnak is izzad ne aggódj emiatt... Hm nem vagy stresszes? kéz izzadás, körömrágás... lehet ez a probléma, nem?
2011. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
stressz az bőven van, sajnos családban meg amúgy is sok hülyeség miatt. Jön az iskola,ez is rátesz.amikor eddig voltam körmösnél, mindegyik megszólt h mér izzad ennyirea kezem, meg stb ... Meg azért jobb érzés lenne a saját körmöm festegetni, meg stb, mint kidobni 4-5-6ezreket havonta :S
2011. aug. 12. 00:58
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsi szóismétlések miatt, már fáradt vagyok.
2011. aug. 12. 00:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rágózz körömrágás helyett nekem bevált.De ha ezzel a módszerrel sem járnál sikerrel akkor próbáld ki a Daumexol körömrágás elleni lakot.1400 Ft körül van az ára. Remélem segíthettem.:)
2011. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek amúgy a választ, mentek a zöld kezek. Hú, a rágó szerintem jó ötlet :D meg a körömlakk is :D Megpróbálok lazítani Remélem fél év múlva helyre jön a körömágyam és hosszabbak lesznek a körmeim.:(
2011. aug. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!