Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép és ápolt szerintetek a...

Szép és ápolt szerintetek a körmöm? Hogy tetszik? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 12. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek, olyan szolid és mégis fiatalos. Műköröm vagy a sajátod?
2011. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár magamon nem szeretném az ilyen formájú körmöt. Rajtad szép. Viszont a festék ki van folyva oldalt, fülpálcikát márts bele lakklemosóba és töröld végig a körmöd oldalát. Akkor tökéletes lesz.:)
2011. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azert gyonyorunek nem neveznem.
2011. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ápoltnak ápolt, de nekem ez a nagyságú köröm ilyen alakkal nem tetszik, de ízlések és pofonok..., az a lényeg, hogy neked tetszik! :)
2011. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szafica ***** válasza:
nekem is ilyen van, kb nagyságra is ekkora a körmöm, csak én tettem még lila csillagot mindegyikre
2011. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ápoltnak ápolt,de nekem nem tetszik.
2011. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát a körömágyadnál elég csúnya, vagy rosszul lakkoztad, vagy a körömágyad tropa, de valamit kezdj vele.

Meg szerintem túl vékonyra reszelted, és így elég hülyén néz ki, hogy az ujjad két oldalt húsosabb és kilóg. :D Meg a hosszát próbáld egyenletesre, mert szerintem két egyforma nincs. :S

Amúgy nem csúnya, anyám szokta hasonlóra hagyni a körmét, bár szerintem az ő korosztályának valahogy jobban áll, ez olyan szolid, kicsit öreges nekem. :D

2011. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi de nagyon hülyén néz ki
2011. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem súnya :S Túl nagy az fehér rész, meg nekem ez már túl hosszú....
2011. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hot_kiss ***** válasza:
A körömágyadnál tényleg kicsit zavaros és ilyen hossznál nekem sem tetszik ez a formájú köröm, de egyébként szép és ápolt. Látszik, hogy foglalkozol vele.
2011. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!