Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok bejonnek az olyan fiuk...

Lanyok bejonnek az olyan fiuk akik nagyon sokat adnak magukra?

Figyelt kérdés
50ezres cipok,calvin klein felsok, super skinny gatyák, rendszeres szoli, barbershop minden heten,szemoldokszedes stb. ilyenekre gondolok.

2019. jan. 24. 19:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát... Ha nem túl b*z*s, igen. Talán... Esetleg... Bár a szolit és a "női" nadrágokat nem igazán viselem el.
2019. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az "ad magára" dologba nem tartozik bele a szoli és a női gatya.. ezek miatt nem jönnék össze ilyen sráccal.
2019. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szemöldökszedès ès szoli!Nem!
2019. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj már. Nekem 50 ezer feletti cipőm is van, mégsem ettől tartom magamat igényesnek. És nem, nem jönnek be az olyan fiúk, akik azt hiszik attól többek, hogy CK felsőik vannak. A super skinny gatyákat meg hagyd meg a csajoknak. Utálom ha egy pasi szolizik, viszont az jó, hogy a hajadra odafigyelsz. A szemöldökszedést nem tudom, ha durván össze van nőve akkor oké, de ha kozmetikussal vékonyra szedeted az gáz :D
2019. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
A superskinnyt a szemöldökszedést és a szolit hagyjátok már meg nekünk, mi lányoknak! :D
2019. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek a fiúknak jönnek be. Te kis szuperszkinni. Az ötvenezres cipőtől tényleg más ember leszel. Szebb is, okosabb is. Ja nem.
2019. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
39%

A buz|s részeket leszámítva igen, bejön nekik. Fiú vagyok, de nagyon jól tudom, hogy a jól öltözött, divatosan belőtt hajú srácokat rendszeresen megnézik a csajok az utcán, tömegközlekedési eszközökön, időnként bizonyos részekre fókuszálva, mint cipő, karóra, márkajelzés.


Nem csak ez számít, de ezzel már átestél egy nagyon fontos szűrőn.


Vagyis ha segédmunkás vagy, ne akarj másnak látszani, mert egyrészt két havi fizetésedet kell olyan cuccokra költened, amit kidobhatsz, ha beleülsz BKV-n a csöveshúgyba, mert BMW-re már nincs pénzed, de még taxira sem igazán, másrészt mert mikor a pincér kitölti az étteremben a Moet Chandon-t a csaj észre fogja venni, hogy az egyik körmöd alatt maradt egy pici malter és buktad a befektetett 2-3 kilót.


Akkor legyél ilyen, ha

1. Megengedheted magadnak anyagilag. Rendszeresen, nem azért, hogy most kaptál fizetést és vagizásból magadra költöd az egészet.

2. A személyiséged is passzol hozzá. Tehát alapból egy metroszexuális alkat vagy, aki szeretsz a tükör előtt tollászkodni, mert ha csak a punci (reménye) miatt akarsz Csubakkából élő Ken baba lenni, akkor több ponton hiteltelen leszel és egy nő (aki ha nem valami szintén naturális dzsungelharcos, de gondolom nem ilyeneknek akarsz imponálni) meg aztán rögtön kiszúrja a turpisságot és a rutintalanságot.

2019. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Egyáltalán nem jönnek be a díszamadarak. Szerintem taszító, ha egy férfi szolizik, vagy úgy bárki. A márkás cuccoktól amúgy is herótom van, a skinny gatyákat fel kéne gyújtani.
2019. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!