Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a középisko...

Miért van az, hogy a középiskolás lányok adnak magukra, és mindig jól néznek ki az egyetemistás/főiskolás lányok meg nem?

Figyelt kérdés

#smink #sminkelés #lány #középisolás
2015. nov. 8. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan szeded?:DDDD Egy egyetemista,főiskolás lány is tud jól kinézni,és egy középsulis lány is..ez nem ettől függ :D És ugyanígy fordítva..nézhet ki nem olyan csinosan egy középiskolás lány is,és egy nem középiskolás is..
2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert egyetemre járok és ott a lányok 90% átlagos, és nem ad magára, míg középiskolás lányoknak meg a 90%-a ad magára, és csak a maradék 10% nem
2015. nov. 8. 20:47
 3/12 anonim válasza:
100%
mert a mai kis swag/yolo tinipic-sakat otthonrol szponzoraljak egykis penzzel hogy tudjon airforcet,bershka,pullba vasarolni ekozben az az egyetemi generacio meg mar bekell hogy ossza a penzt, jobbesetbe meg penzelik oket is otthonrol.
2015. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 90% aki kiöltözik a középsuliba túl hülye ahhoz hogy normális egyetemre járjon...
2015. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a te ízléseddel van a gond, vagy rossz helyen jársz suliba. Igazából "lepukkantabb" csajokat inkább csak a mérnöki karokon láttam eddig, meg hát... mondjuk úgy érdekeseket a bölcsész karon. Persze itt se törvényszerű, de átlagot nézve. :D

Gazdasági szakok, jog, orvosi tele van csinos csajokkal. :D

Meg mondjuk ne abból indulj ki, amit a koliban látsz. Attól, hogy a gimis osztálytársaid kifent-kikent cicababák voltak, biztosra veheted, hogy otthon ők sem úgy festenek. :D

2015. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bölcsész karon vagyok, és szinte csak lepukkant csajok vannak de mért? :D
2015. nov. 8. 21:26
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert a szerda, csütörtök, péntek esetleg szombati piálás után már tök mindegy, hogy arra a másfél órára hogyan jelennek meg hétköznap az egyetemen.
2015. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2015. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem hülyeség. max arról lehet szó, hogy sok 14-17 éves kis pi csának nincs más dolga azon kívül, hogy apuci pénzét költse minden nap a plázában és feltűnőbbek, mint egy-egy jó ízléssel megáldott egyetemista, akinek mondjuk nem az a legfontosabb dolga, hogy minél jobban kirakja a mellét vagy hogy minél hosszabb műszempillája és póthaja legyen.
2015. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert gimis koromban nem kellett számlákat fizetnem és kaját vennem a zsebpénzemből, most ösztöndíjam és fizetésem van, amit nem egy ruhaboltban költök el, jelenleg van fontosabb is.

Tizenévesként még nőttem, ezért gyakrabban kellett új ruhát vennem, most már nem növök, jók azok, amiket 1-2 éve vettem.

Ha egész nap órám van, akkor fölveszem a legkényelmesebb ruháimat, semmi kedvem talpig csiniben ücsörögni reggeltől estig.

Persze ez nem jelenti azt, hogy slampos lennék, tiszta vagyok és ápolt, csak nincs rajtam smink és nem a legújabb divat szerint öltözködök.

2015. nov. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!