Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a középisko...

Miért van az, hogy a középiskolás lányok adnak magukra, és mindig jól néznek ki az egyetemistás/főiskolás lányok meg nem?

Figyelt kérdés

#smink #sminkelés #lány #középisolás
2015. nov. 8. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

valóban lehet valami abban, hogy akinek kozepiskolaban az volt a legfontosabb, hogy tökéletes sminkben jelenjen meg, az nem jutott el az egyetemig. de persze ez általánosítás.

amúgy én bevallom nem azért járok egyetemre, hogy ott divatbemutatòzzak. a csinosabb ruhákat meghagyom eseményekre, vagy ha a baratommal talalkozok. sminkelni is egyszerűen szoktam, bb krém, korrektor, puder, szempillaspiral. egyszerűen nem érdekel más véleménye az egyetemen. tanulni járok oda, nem picsàskodni. és valóban másra is kell pénz, nem támogatnak már a szuleim úgy mint gimiben, de végülis érthető.

amúgy orvosin meg jogin azert vannak talán jobb öltözött lanyok, mert ott sok szülő is jogász /orvos, jobban tudják támogatni a gyereket.

üdv

2015. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sztem a legtöbb egyetemistalány szép(főleg smink nélkül) , ezt mesterszakosként mondom(Miskolc).
2015. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!