Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ekkora összeg sok vagy kevés...

Ekkora összeg sok vagy kevés havonta ruhára, szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Ha valaki havi 30 ezer Ft-t költ szépségápolásra és ruházkodásra (fodrász ebben nincs benne, csak termékek), az sok, kevés vagy átlagos a 20-25 közti korosztályban?
2019. jan. 19. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok is lehet, meg nem is. Ha havi netto egymilliot keres, belefer. Ha a 130e forintos minimalberbol teszi ugyanezt, sok.
2019. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Minek veszel minden hónapban ruhát? Talán mindegyik elszakad vagy tönkre megy egy hordás után?


Szerintem pénzkidobás, de ha neked erre van igényed, és megkeresed rá, akkor oké.

De azért ettől értelmesebb dolgokra is fordíthatnád ezt az összeget.

2019. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljes meretekben szemelytol fugg, es attol hogy kinek mi az ertekrendje, mire szeretne kolteni, mi neki a fontos. Ismerek olyat aki hulyesegnek tartja ezt, nem erdekli hogy nez ki es mit ken az arcara, nem szeretne erre kolteni. Es ismerek olyat is aki ennek az osszegnek a sokszorosat kolti ilyenekre, mindig sporol az ilyesmikre es nagyon igenyes a kinezetere.
2019. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok.
2019. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok. Mondom úgy, hogy én is a korosztályba esek.

Én fodrász,körmös, kozmetikus, szemöldökfestés, néha 1-1 ruha az úgy 20.000. De ha megteheti és SAJÁT keresetből fizeti ezeket akkor egészségére.

2019. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem relatív.


Én kozmetikusra és körmösre költök 8500ft-ot minden hónapban, ez állandó.

Ezen kívül vannak állandó kozmetikai cuccaim, amiket pótolok ahogy fogy, ha meg kellene határoznom 5 és 10ezer forint közötti összegre jönne ki havi átlagban.


Ruha az nálam nagyon változó, én általában tavasszal és ősszel áldozok rá nagyobb összegeket, de ha lebontanám havira lehet az is lenne 10-20 ezer..

2019. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elsőt adom. ha van rá keret akkor kevés is lehet, ha nincs rá keret akkor elképesztően sok. ennyiből már lehet venni ezt-azt.
2019. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!