Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Havi 20000 nagyon sok szépségá...

Havi 20000 nagyon sok szépségápolásra?

Figyelt kérdés

Fodrász: 4000 (2 havonta járok, akkor 8000 körül fizetek - festés, vágás)

Ruhák: 5000 (átlagolva, van olyan hónap, hogy semmit se veszek, de olyan is, hogy 20 ezret a boltokban hagyok)

Edzőterem: 5000

Szolárium: 4000 (heti egy alkalom)

Kozmetikai szerek: 2000 (sminkek, sampon, balzsam, tusfürdő, ami épp elfogy)


Szerintetek ez sok? Ti mennyit költötök havonta?


2016. szept. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem. Én ennél jóval többet költök és folyamatosan gyarapítom a megtakarításomat is.
2016. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben te keresed rá a pénzt, annyit költesz, amennyit akarsz, de ha pl szülők állják, akkor rengeteg.

Én ennyit költök:

fodrász 1000(2 havonta járok melíroztatni, lassan nő a hajam)

tisztálkodószerek: ami éppen elfogy, átlagban 1000 forint

Kozmetikai szerek:nem minden hónapban veszek, lebontva ez is kb 1000(testradírt, arcradírt, pakolásokat itthon készítek magamnak)

Kozmetikus:2 ezer (szemöldök szedés,festés, szempilla festés)

szolárium:2000 szintén heti egy alkalom(100 perces bérlet 5 ezer)


összeadva kb 7 ezer körül költök egy hónapban. Persze sok dolgot magamnak csinálok meg, edzeni is itthon szoktam, valamint futok kint a pályán, ezek ugye ingyen vannak

2016. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%

Egyaltalàn nem sok.

Szerintem Nagyon jòl betudod osztani, hogy mire mennyit koltesz.

2016. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fú, nem tudom havonta lebontani. Azt tudom, hogy nálam nincs fodrász, edzés, szoli.


De Glamour és Joy napokon feltöltök egész évre, ilyenkor elég sokat költök, plusz évi kétszer sminkeket, arcápolást rendelek, ez alkalmanként 50-60 ezer.


Nem sok, nem hinném.

2016. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem kb. semmi az efféle költségem, de ha neked telik rá és értelmét látod, miért ne? Amiket írsz, azok teljesen normális dolgok, nincs velük gond, hacsak nem vagy olyan szegény, hogy éhezel miattuk vagy nem fizeted be a villanyszámlát, ami gondolom, nem igaz :)


Ha nagyon jól menne neked s nagyok lennének az igényeid, 100 ezer se lenne sok... Ez nem olyan, hogy mindenkinek ki kell jönnie e téren X összegből...

2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, hozzám képest rengeteg.

De mindenki arra költi a pénzét, amire szeretnék. Nekem is van olyan hobbim, amire szerintem többet költök és egy átlagember azt mondaná, hogy sok.

2016. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!