Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csaj jobb példaképnek?

Melyik csaj jobb példaképnek?

Figyelt kérdés

Jasmine Villegas : [link]


Selena Gomez:


[link]


Hogyan hasonlítsak rájuk?

Haj,Stílus,Ruhák...

Ha lehetne,akkor nem szeretnék olyan válaszokat kapni,h önmagad légy,meg ilyesmi.

Szeretnék rájuk hasonlítani.


Egyébként Jasmine Villegas , Justin Bieber - Baby c. számának klipjében szerepelt!!!!


köszi előre is a segítséget! :)


2010. jún. 29. 20:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
értem,de nekem a szépségük és a tehetségük tetszik meg minden... :(
2010. júl. 1. 08:12
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem is szépek... Állítom, Te sokkal szebb vagy! :) A tehetségük pedig... Mik ők? Színésznők meg énekelnek is? Kicsilány, ha annyira, de annyira rájuk akarsz hasonlítani, a színészkedés például egy tanulható dolog, igazából a dalolászás is. De hidd el, Te is tehetséges vagy. Még ha pont nem is "előadó művésznek" teremtettek.
2010. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez bíztató volt :)

Nem is kéne rájuk hasonlítanom...

2010. júl. 2. 09:51
 24/25 anonim ***** válasza:

Nos!

Szerintem elég szépek ezek a lányok (pláne Selena), de ha neked is profi sminkesed és fotósod lenne + előnyös pózban, fénybeállításban állnál (ezen kívül az egyik legfejlettebb képszerkesztő programmal csiszolnának a képeken), te is lehetnél ilyen, sőt, talán még sokkal szebb is!

Abban igazuk van az előzőeknek, hogy senkit nem kell majmolni, csak önmagadat kell adni, de az már szánalmas, hogy egyesek elkezdik ócsárolni a mai generációt, és teljesen más témáról kezdenek hablatyolni, amikor csak a kérdésre kéne válaszolniuk. Le lehet pontozni, de ez a véleményem!

Szerintem azzal nincsen semmi baj, ha valakinek bejön egy másik ember stílusa, bár az már tényleg túlzás, hogy olyan hajat, ruhákat, tehetséget, szókincset szeretnél.

Visszatérve Jasminera és Selenára, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem 0 a tehetségük, de vannak náluk sokkal tehetségesebb emberek is, akik nem futottak be. Amerika. Ott sokkal jobbak a lehetőséget, és sokkal könnyebb híresnek lenni, mint idehaza. Ez a két lányis csak pillanatnyilag van felkapva, 2-3 év múlva már a nevükre sem fog emlékezni a világ.

2010. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Khöm. NE akarj rájuk hasonlítani! Selena Gomez olyan mű, hogy engem szó szerint irritál már.
2012. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!