Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik csaj jobb példaképnek?

Melyik csaj jobb példaképnek?

Figyelt kérdés

Jasmine Villegas : [link]


Selena Gomez:


[link]


Hogyan hasonlítsak rájuk?

Haj,Stílus,Ruhák...

Ha lehetne,akkor nem szeretnék olyan válaszokat kapni,h önmagad légy,meg ilyesmi.

Szeretnék rájuk hasonlítani.


Egyébként Jasmine Villegas , Justin Bieber - Baby c. számának klipjében szerepelt!!!!


köszi előre is a segítséget! :)


2010. jún. 29. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy még annyira sincs önálló személyiséged, hogy Te magad döntsd el, kit majmolj...
2010. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hát kössz,de ezekkel a válaszokkal nem megyek semmire.

Jó érzés h az igazat írjátok.

Nah,mindegy nem sok választ kaptam A KÉRDÉSRE,de azért köszönöm őket mindegyőtöktől :)

2010. jún. 29. 21:18
 13/25 A kérdező kommentje:
És inkább ez érdekeljen,mint a rosszabb dolgok..szerintem.
2010. jún. 29. 21:19
 14/25 anonim ***** válasza:

"Az a vicc, hogy még annyira sincs önálló személyiséged, hogy Te magad döntsd el, kit majmolj.."


Teljes mértékben egyetértek a válaszolóval. Nevetségesek a mai tizenéves lányok, lehet lepontozni, de ez a véleményem.... És ti lesztek a következő generáció édesanyjai? Ennyi agymosott, külsőségeket előtérbe helyező, felszínes, fogyasztó zombi? Milyen emberek lesznek itt.... Rossz belegondolni. Hova süllyed a világ, komolyan, el vagyok keseredve... Mert hogy írók, költők, zenészek, tudósok ebből a generációból hogy fognak kikerülni? Sehogy!! Imádom a mai fogyasztó társadalmat, kedves kérdező az egyik díszpéldány. Gratulálok!!!

2010. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Figyu tinik vagyunk nem hiszem el h te sosem gondolkoztál ilyenen már ne is haragudj.

:):)

Egyébként meg ebből a generációból is lesznek :)

2010. jún. 29. 21:48
 16/25 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm :D
2010. jún. 29. 21:50
 17/25 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben nem gondolkoztam azon, hogy egy sztárnak kikiáltott akárkire szeretnék hasonlítani. Lehet, hogy Én vagyok rosszul összerakva.
2010. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát az én gyerekem inkább legyen egy punk utcagyerek de saját személyiséggel,mint egy ilyen szánalmas kis tucat ember.Miért nem tudsz önmagad lenni miért kell másokat utánozni?Tudod mit keresed meg Selenát feszítsd szét a száját és mássz bele.
2010. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
nah ez igazán szánalom vt...
2010. jún. 30. 13:10
 20/25 anonim ***** válasza:
Az az igazság, kérdező, hogy az utolsónak igaza van. Azt Én szánalmasabban tartom, hogy erre a két lányra szeretnél hasonlítani. Legalább olyanokat választanál, akik tényleg irigylésre méltóak. De a lényeget már sokan leírták előttem: Légy önmagad.
2010. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!