Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak a duci lányoknak van...

Csak a duci lányoknak van narancsbőre?

Figyelt kérdés
Bocs a tudatlanságomért -.-
2010. jún. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, a vékonyabbaknak is lehet, a narancsbőr vagy striha, a hirtelen hízástól, vagy fogyástól alakul ki, így a vékony lányokon ugyanúgy létrejöhet, ha sokat ingadozik a súlyuk.
2010. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyáltalán nem vagyok duci (jó, kb 5 kiló feleslegem van, de folyamatosan dolgozom ellene), heti 3 alkalommal sportolok, napi 2,5-3 liter vizet iszom, és így is elég randa narancsbőröm van....
2010. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem..én vékonynak mondhatom magam, és már 6 éve van narancsbőröm

22L

2010. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm, értem akkor, köszi a válaszokat. Úgy tűnik nehéz ellenük tenni, sőt, lehetetlen eltüntetni őket:/
2010. jún. 24. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok lekeseredve, mert a strihák csak a nőket zavarják, a férfiak magasról tesznek rá, szóvalha olyanom van kicsit lealapozom őket, de általában nem zavar, mert nem vagyok leszbi, az meg rohadtul nem érdekel ha lányok megnézik, "húú nekem sokkal kisebb, de rossz neki, és de jó nekem, hogy nem ilyen nagy". Bocs, én a fiúkkal vagyok elfoglalva, nem a strihákkal.

Tegyetek ti is így! ;)

2010. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem okoskodásból írom, de az említett elváltozás neve nem "striha" hanem "STRIA". A stria pedig nem azonos a narancsbőrrel!

A stria gyöngyházfényű "csíkokként" jelenik meg a bőrön (ez általában a hízás miatt megnyúló bőrön alakul ki). A narancsbőrt ezzel szemben úgy lehet felismerni, hogy a bőrödet ha két ujjad közé csíped és megnézed, akkor tényleg a narancs külső héjára emlékeztet majd a kinézete. A bőr kötőszövetei alatt felhalmozódott zsír és méreganyagok okozzák.

Nem csak a duci lányokon fordul elő a megjelenése, de tény, hogy a súlyfelesleg növeli a megjelenés kockázatát.


Amit tenni tudsz:

Először is méregteleníts! Igyekezz elhagyni a mesterséges dolgokat (csomó színezék, cukor...) szóval a legtöbb hétköznapi dolgot (kóla, chips, konzervek, fehér kenyér). Igyál tisztító teát (ne a fogyasztót, amitől egész nap hasmenésed van) :) A Naturland teákat csak ajánlani tudom.

Emellett igyál elég folyadékot (a gyógytea mellé a víz tökéletes választás).

A jó eredmény eléréséhez mozogni is kell. Napi egy óra tempós séta tökéletesen átmozgat.

Na és a plusz tippek, a fogyikencék. Ezek ártani nem fognak, de önmagukban (az előbb említett tanácsok nélkül) mit sem érnek. Legjobbak a fahéjas, koffeines, L-karnitines és a paprikás krémek vagy olajok.

Heti kétszer zuhanyzás előtt használj testradírt, a problémás részeket jó alaposan (de azért finoman) érdemes átdörzsölni.

2010. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2010. jún. 25. 10:53
 8/8 anonim válasza:
Ma már annyi adalékanyag van az ételekben, hogy tiniknek, vékony lányoknak, sőt, táncosoknak, sportolóknak is simán van narancsbőre. Inkább az a csoda, ha tudsz valakit, akiknek nincs! Az előbb említett tanácsok mellett beválik még a Callanetics és a Foirever Slim otthoni ultrahangos zsírbontó gépecske! Ja, és a szauna utáni jeges ledörzsölés meg a dörzsi bioszappan!
2012. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!