Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a push-up melltartó?

Milyen a push-up melltartó?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 18:11
 1/4 anonim válasza:
100%
Hasonlit a sima melltartóhoz csak ebben bele van varva egy kb fél cm vastag szivacs meg általában szoktak plusszban hozzá adni amit a melltartó belső részén lévő zsebbe bújtatva lehet fokozni a hatást. Külömben ennek a melltartófajtának az a lényege hogy a mlleket emeli meg és nagyobbnak tűnnek tőle szerintem. :)
2008. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Én csaj vagyok, de minden fiú barátom azt mondta, hogy a pusp-up melltartónál nincs rosszabb... Inkább legyen egy lánynak kisebb melle, minthogy nagynak tűnjön aztán semmi. Különben is mekkora égés, amikor leveszed és meglátja?


Nekem sem jön be, amikor valakihez hozzányúlok és csak a szivacsot érzem. Pasik is hasonló véleményen vannak :)


De te tudod, ha neked ez kell viseld ezt. Amúgy az első válaszolónak igaza van, ilyen szivacsos melltartó lényegében.

2008. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy mellű barátnőm is push upot hord. Elvileg azért, mert zavarja, ha a ruhán keresztül kidudorodik a mellbimbója, és a szivacs ugye ezt megakadályozza.
2009. júl. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
a kérdező nem azt mondta hogy ilyet szeretne vagy vmi hanem hogy milyen.pfff...csak kritizáltok mindenkit nincs jobb elfoglaltságotok.
2010. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!