Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csalás a push-up melltartó?

Csalás a push-up melltartó?

Figyelt kérdés
Szerinted csalás, ha egy lány push-upot hord? Légyszi kort és nemet írjatok.
2011. jún. 10. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Már az csalás hogy ruhát hordanak.


F/40

2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

ha lóg a melled nélküle akkor igen !

16/l

2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem.

A jó megjelenés része, hogy mindenki a maximumot akarja kihozni magából. Még mindig jobb, mintha mindenki melltartó nélkül rohangálna, hogy a képzeletszegény és kevéssé tapasztalt 15 éves kifiúk is pontosan tudják, milyen a melle ruha nélkül.


Akinek meg a mellméret számít, és az alapján nézi ki magának a csajokat, az meg meg is érdemli, hogy jól po.fára essen. :DDD

2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha ettől több lesz az önbizalma, és nem kesereg a nap 24 órájában, hogy mit gondolnak a kis melleiről az emberek, akkor sztem nyugodtan.

Ha meg komoly kapcsolata lesz az illetőnek, ott úgysem fog problémát jelenti sem a mellméret, se a melltartófajtája (főleg h a pasik nem is nagyon értenek ehhez)

2011. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:33


.... ezek szerint, akinek lóg a melle, az ne hordjon melltartót, mert ugye akkor csal.

Az a 16 éves, akinek van két pici pattanás, meg nyugodtan vegyen fel egy 2 centis szivaccsal kitömött párnát melltartó néven, mert akkor nem csal, hisz nem lóg...

Értem.

2011. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

Miért lenne csalás... max akkor ha nagyon ocsmányak a mellei nélküle:D

Én is push up-ot hordok, és nem azért mert kicsik a melleim vagy lógnak..ebbe érzem jól magam, ez a kényelmes.


20L

2011. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:33


Most gondolj bele, hogy anyád és az összes barátnője meztelenül közlekedne az utcán. Na? Mekkora csalás, hogy van rajta ruha??


Nem lenne jó ötlet, ha mindenki pucéran meg hintázó mellekkel rohangálna az utcán, bár egyértelmű lenne, milyen a kínálat.

2011. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ. Ha valakinek nagyon lóg a melle, szinte minden melltartó csalás.

Viszont a push-up nem is annyira látványosan növeli a méretet, inkább egy erős tartást ad, egy szűkebb, feszesebb felsőben sem lapulnak le a cicik. Úgyhogy inkább kiemeli azt, ami van.

32/N

2011. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem csalás és nagy csalósást tudsz majd okozni ha lesz barátod mert úgyis rájön.

18/F

2011. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg valakinek nagyon lóg a melle, csalóka, vagy nem csalóka, de azért jobb ha hord melltartót, mintha szabadon lifegteti. :D

16:37 voltam.

2011. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!