Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csalás a push-up melltartó?

Csalás a push-up melltartó?

Figyelt kérdés
Szerinted csalás, ha egy lány push-upot hord? Légyszi kort és nemet írjatok.
2011. jún. 10. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp csalás, de ha vkinek lógós mellei vannak vagy, ha nagyon nem tud belenyugodni a méreteibe, akkor inkább hordja.
2011. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Én is csak azért hordom, hogy szép és kerek legyen a cicim. Nem azért, hogy nagyobb legyen.

2011. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is azért hordom, mert simában nem tetszik a formája...
2011. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalás... Szerintem. Én is push-up melltartót hordok, de nincs benne vastag szivacs, csak annyi, hogy merevítse... Szerintem kényelmes, szebb benne a mellem formája, és mikor busz után futok, akkor nem élnek külön életet a melleim...

Ennyi erővel az is csalás, ha előnyös ruhákat hordasz, amik elrejtik a hiányosságaidat, járjon mindenki gennyes, pattanásos fejjel, nehogy valami sminket használjon, ne fesse a haját, ne lakkozza a körmét, ne szőrtelenítsen, ne zuhanyozzon, mert Természet Anyuci ezt nem így találta ki...

2011. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmas. Kortársaim (és a tinik nagyrésze) pár számmal nagyobb push upos melltartót hord mikor még se melle se formája nincsen. Persze minden fiú rájuk bukik de ha egy kivágott felsőt vesznek fel egyből látszik,hogy mekkora rés van a melltartó és a mell között... Egy ilyen melltartóm volt azóta sem hordom e-miatt...

14L

2011. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

vagy ha pont akkorát hordanak akkor is egy 13-14-15 éves lány melle nem úgy néz ki mint ahogy a push up formálja...


utolsó voltam

2011. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 TOMAtm ***** válasza:
az hát,összejöttem egy csajjal bazi tuti cicik.aztán este meg aszondja nem veszi le mert szégyelli a cicijeit.azért lekerült róla,de duplaszivacsos push-up melltartó után eléggé másra számítottam.
2011. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha a push up csalás, akkor csalás a smink, csalás a borotválás, csalás a hajfestés, a szemöldökszedés, sőt a dezodor is....ugyanis: mindegyik felsorolt dologgal elfedünk, jobbítunk, szebbítünk valamit ami ezek nélkül rosszabb minőségű :)
2011. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mivel nem őskorban élün használhatunk dezodrt stb.. Ez

ért nemvisszük túzásba a sminket se... A plasztiai műtét szerintem ennyi erővel jobb mivel az úgy is marad...

2011. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ma 22:38

Teljesen egyet értek veled.

Ennyi erővel csalás a fűző, csalás a bő gatya (mert ugyebár nem látszik, mennyire vastag combokat rejt), csalás a hosszú szoknya, mert ott se látni a lábakat, csalás a magassarkú, sőt, minden ruha, kiegészítő az:-D

2011. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!