Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb dolog a...

Mi a leghatásosabb dolog a striák ellen (fenéken)?

Figyelt kérdés

tinédzserkoromban hirtelen nőtt a magasságom, így a fenekemen striák vannak (szóval nem terhességtől), és nem túl szép látvány... mivel lehetne halványítani, eltüntetni őket? a sport nem sokat segített eddig. valami krém? vagy kezelés?

20/L


2010. jún. 20. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos semmivel nem lehet eltüntetni inekcio kurával tudják összehuzni halványitani de azt is csak a kezdő stádiumba amikor frissen repedt még lilás szinü.
2010. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
maximum enyhiteni/halványitani(különböző krémekkel) lehet eltüntetni teljesen nem.
2010. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok striám van, eltűnni soha nem fog. Viszont már tök halványak, pedig annyira nem is kenegettem őket meg semmi. Ha barnulsz, akkor nem feltünő.
2010. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát ezt szomorúan hallom... :(

a barnulás tényleg jó? én úgy tudom, hogy a striák fehérek maradnak.

és krémet tudtok ajánlani? melyik márka terméke a leghatásosabb?

2010. jún. 20. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
igen fehérek maradnak de ha barna a bőr és szép fezses amiert lehet tenni akkor azert nem annyira csunya.
2010. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!