Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy a combom ha...

Szerintetek nagy a combom ha a fenekén alatt körbekerítem és 53cm?

Figyelt kérdés
sziasztok . 15 éves vagyok, nem vagyok dagadt, elég sovány alkat vagyok és nem tudom hogy ha 53cm-es a combom körbekeritve akkor az soknak számít ?
2011. ápr. 28. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
majd megmérem a sajátomat és akkor elmondom. Az enyém ugyanis tökéletes :P
2011. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is annyi, 175 cm. 63 kg vagyok, de 10 kg-t le adok..:DD
2011. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyém 62 cm... Rajtam kb 10 kg felesleg van, ennek a jó fele csak a combomon.
2011. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 53 cm és ehhez 166cm/54 kg körül vagyok, fogynom kellene 2-3 kg-ot.
2011. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz látni, hogy mennyire el vannak tévedve a lányok, azzal, hogy milyen súly az ideális. :S Ha a testtömegindexet nézzük, akkor az ideális testsúlyt a lányoknál úgy lehet kiszámolni, hogy a magasságból kivon 110-et, tehát 175 cm-hez 65 kiló a pont jó. Fiúknál 100-at kell kivonni. Plusz mínusz 5 kiló. Ha 60 kiló alá fogy, az kevésnek fog számítani. Egyébként meg ne csak a súlyt nézzétek. Pl az izom nehezebb, mint a zsír. Így fordulhat elő, hogy a sportoló, nagyobb súlyú lányok csinosabbak, vékonyabbnak tűnnek, mint könnyebb társaik, akik nem sportolnak. Az 53 cm-es comb meg egyáltalán nem vastag. Örüljetek neki, hogy nem Etiópiában éltek, és ne akarjatok úgy kinézni, mint ők. :S
2011. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12:05 nekem 53 cm a combom és az egész család már megjegyezte h combos vagyok.
2011. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém 62
2011. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó családod van.. Bár gondolom ez is függ magasságtól is, hogy kinek mi az ideális. Nekem pl 58 cm, pedig kifejezetten vékony vagyok, csak épp magasabb. De a kérdés feltevője le is íra, hogy ő sovány alkat...
2011. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!