Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a fiú ideálja? Mért...

Kinek mi a fiú ideálja? Mért van az, hogy a legtöbb nőnek a barna szemű és hajú srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nincs hozzáfűzni valóm:P:P:P Tamilina
2008. nov. 1. 17:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Oksa közsi a válaszokat:)
2008. nov. 10. 19:37
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

[link]

[link]

Nekem Ő az ideál :D Alex Band, a The Calling énekese. De amúgy ez nem azt jelenti hogy nekem csak az ilyen típusu pasik jönnek be mert a másik pl. Barna barna szemmel aztán van mégegy szőke kékszemű meg barna kékszemű szóval igazából tök különböznek akik tetszenek nekem :D

2008. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Előszöris fa*ság ,hogy a fiúknak a szőkék jönnek be.Egyetlen szőke barátom van(lány),és én a fekete hajú,illetve vörös hajú lányokat imádom.Élek-halok értük :$ Másodszor pedig:volt barátnőm szerint szép a szemem(pedig sima barna,szerintem nem szép,csupán átlagos).És ige,barna hajú is vagyok,és nem döglenek értem jobban a lányok,mint másokért,és szerintem sem a hajszín számít.Nekem a lányoknál ez(lehet,hogy hülyeség ,de) a fontossági sorrendem:szem,hajszín,comb(fogalmam sincs miért)és azért ne legyen kövér,de nyugodtan lehet rajta egy kis felesleg :) Sry,de muszáj volt leírnom,hogy ez szimpla általánosítás ;)
2012. aug. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!