Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a fiú ideálja? Mért...

Kinek mi a fiú ideálja? Mért van az, hogy a legtöbb nőnek a barna szemű és hajú srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nincs hozzáfűzni valóm:P:P:P Tamilina
2008. nov. 1. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyáltalán nem számít, hogy barna hajú vagy szőke vagy kék szemű esetleg barna. Nem ezek alapján választom emg a partnerem, de én ugyanúgy megnézem a fekete hajút mint a barnát, szőkét:D
2008. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Talán csak azért gondolod így, mert barna szemű és hajú fiúból van több. Nekem például nincs ideálom. Régen azt gondoltam, hogy mindegy, csak szőke kék szemű ne legyen. Aztán beleszerettem egy szőke kék szemű srácba. Szóval a lényeg nekem az, hogy valami megfogjon a fiúban.
2008. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van:) Lényeg, hogy meglegyen benne "az a valami".. ha szóba kerül, én is mindig azt mondom, sötét hajú-szemű "jön be" inkább.. és az első nagy Ő, anno, ehhez képest, szőke és zöld szemű volt..
2008. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Hú, én úgy nem szeretem a barna szemet, én még sosem szerettem barnaszemű embert:D Nekem csak kék.

Amúgy meg a szőke srácok sokszor fehérebb bőrűek, és nekem nem tetszik...mármint a nem a szolisokra bukok, csak a nagyon fehér, az inkább ne...(mondom én, aki fehérebb vagyok mint egy kréta xD)

Nekem tetszenek a széles vállak meg a szép has- és mellizom (*_*)

Amúgy meg azt hittem, nem szeretem a hosszú hajú pasikat, de eddig egyiknek sem volt az a tüsi haja :P

2008. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyetlen kikötésem van a külsővel kapcsolatban, mégpedig az, hogy nézzen úgy ki, mint egy férfi! Nagyon nagy divat most, hogy a fiúk már lassan úgy néznek ki, mint a lányok! Egy férfi az legyen férfi! Külsőleg, viselkedésben, mindenben!
2008. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez igaz(előző válaszoló) A mai fiúk...eléggé lányosak...Szoknyát is hordanak-.-" Elég gáz. am . közsi a válaszokat:P
2008. nov. 1. 19:49
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Te vagy az, szeplős csajszi?

Szerintem ez legalább olyan,mint az,hogy a férfiaknak a szőke csajok miért tetszenek.

2008. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a szeplős csajszi:D Most nemrég válazsoltam az e-mailedre:D
2008. nov. 1. 20:09
 9/23 A kérdező kommentje:
Mért a férfiaknak a szőke csajok tetszenek??!!:O:D Ohh előnyben vagyok:P
2008. nov. 1. 20:10
 10/23 anonim válasza:
100%
Ha nálam akarsz jó lenni akkor előny.
2008. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!