Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szakáll “sejtek” növekedésének...

Szakáll “sejtek” növekedésének a felgyorsítása lehetséges?

Figyelt kérdés

Most töltöttem be a 16. életévemet és megszeretném dúsitani a szakállamat viszont nagyon sok helyen szabad szemmel alig látható(én is csak kozmetikai tükörben látom) “szakállsejtjeim” vannak csak.

Ezek az idő múlásával megerősödnek de ez nagyon sok idő lenne és nem akarok foltos arccal még hónapokig járkálni.

Van valami tipp amivel feltudnám gyorsítani a szőr megerősödését?

(bocsánat ha a szakszavakat rosszul használtam nem vagyok ebben az egészben jártas)



#szakáll #sejt #szakállsejt #szakállnövekedés #megerősödöttszakáll
2018. júl. 2. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is kb 16-17 évesen kezdtem el növeszteni a szakállamat.


Akkoriban annyira fehér, gyengye baba szőrszálaim voltak a szakállamban, hogy csak közelrő lehetett igazán látni, hogy van egy kicsi szakállam.


Persze a nyakamon és a pajesz részénél erős volt, ezért rettenetesen nézett ki.


Plusz nagy fehér foltok voltak.


Most 21 vagyok és idén sikerült először normálisan megnöveszteni. Most már sűrű, szinten minden szál fekete és összeségében egy egészén férfias szép szakállam van.


Viszont ha vissza tudnék menni az időben egészen idáig nem kezdtem volna el arcszőrzetet növeszteni, mert ez előtt rettenetesen nézett ki mindig, ami miatt szerintem sokan negatívan ítéltek meg, mert nagyon ápolatlannak tünt.


Szerintem te se erőltesd ha nem megy. Majd csak akkor kezd el ha látod, hogy más erős borostád, mindenhol sötét és a csupasz foltok kezdenek eltünni.

2018. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!