Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök növekedésének...

Szemöldök növekedésének lassítása lehetséges?

Figyelt kérdés

Na szóval 6-os koromban felszakadt a szemöldököm, vagyis mielőtt az orvosok kezelhették volna le kellett borotválják egy részét...ezután nem volt mese ment az egész szemöldököm,hogy ne legyenek fele más szálak...

Azt szeretném kérdezni valamilyen krémmel lehet-e lassítani a növekedését?A neten találtam az estrea silk intensive nevű terméket, azt mondják nagyon jó sztetek ez segíthet rajtam?



2016. aug. 24. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
így elég vastag és gyorsan nő!A válaszokat előre köszönöm
2016. aug. 24. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem krémmánián.

Erről azt is írják, hogy 60%-al kevesebb szemöldök nő vissza. Az nem lenne baj?

Amúgy jókat írnak, mármint az a 2, aki véleményezte.

2016. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy gyantazas utani krem es gondolom azert,de ha gyantazas nelkul hasznalnam...marmint csak kennem,akkor kihullana a szemoldokom?
2016. aug. 24. 16:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezert is tettem ki ezt a kerdest
2016. aug. 24. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem használnám szemöldökre. Mert ha tényelg olyan jó, akkor meg nagy része nem fog kinőni.

:)

2016. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!