Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki 6.-ban melltartót hordani?

Ciki 6.-ban melltartót hordani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki, ha van melled akkor hordani kell, ha nincs vagy még nem lóg akkor még ne hordj, mert késöbb jobban fog lógni!
2008. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
hordj..nekem elkezdett nőni 5.ben a mellem,ilyen kis hegyes vol még...és szégyelltem a mellemet!és ezért gerincferdülésem lett,mert inkább összegörnyedtem h ne látszódjon a mellem!
2008. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát már eléggé nagyok már szinte a 75B-s is kicsi
2008. nov. 1. 12:30
 4/22 A kérdező kommentje:
más is írja le a véleményét kérem!
2008. nov. 1. 18:22
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Én most 7.-es vagyok,eléggé érett,de melleim nem nagyon..:S Én is szégyeltem/cikinek tartottam,és pont nekem is 5.-ben kezdett el nőni,és mindig topott hordtam,meg mellleszorítót,hogy ne látszodjon,mert cikinek éreztem,ma már hát azért,nem mondom,hogy nincs mellem,de nem olyan nagy,kb.egy maréknyi,vagy kicsit több:)Szóval a kérdésedre,én most szeretnék nagyobb mellet,mert az osztályba sok lány hord már melltarót,ami szerintem nem ciki,és tavaly is hordtak,szóval nem kell ezt szégyelni,meg semmi;)(de azért ne nagyon feltűnősködj vele:P)Az jó,ha egy lánynak már ilyen korban,melle van,csak vigyázz rá,nehogy lógjon,meg stb.

Remélem rászánod magad,és nem érzed majd cikinek:)

Barbi

2008. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
nem ciki !! es ha akkorak akkor siman hordj !! :D
2009. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
88%
Szia én 6. as vagyok és hordok melltartót és nekem 75B-C kell:) hordj te is nyugodtam ,de sztem ne nagyo szivacsosat mert az ciki!!!
2009. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
az a ciki ha ekkora a melled és nem hordsz melltartót.:D
2009. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy ciki!!!

nyugii en is 6 dikba kezdtem el melltartot hordani :P

nem volt mit csinaljak en se.. mert eleg nagyok voltak mar akkor a melleim es en is azert kicsit meg szegyeltem...

de inkabb hordtam.. es nem bantam meg.. msot is szep formasak a melleim.. :P

horrdj te is batran!!

pusziii

2009. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Én most 5.-es vagyok és 75/b-s melltertót hordok. Szóval ha nekem em ciki neked mért lenne az? Ha meg csúfolnak (tapasztalat) ne vedd figyelembe. Hagyd a francba őket!!! Ők a hülyék ha ezt csinálják!
2009. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!