Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor kell már melltartót...

Mikor kell már melltartót hordani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha lógnak a melleid akkor szerintem napközbe mindíg.

Ha viszont nem lógnak akkor nem mindíg muszály. szertineeeeeem legalábbis

2008. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha már van melled akkor HORDJAD!!!!!

Sajnos én nem így tettem..pedig már 2.osztályba elkezdett nőni..és 5.be lett az első, viszont csak 7.ota hordon rendszeresen..akkor is késődután már levettem..amit már nagyon bánok, mert sztem emiatt nem olyan feszems, mint a korosztályomnak(most 16vok).

2008. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát ak most nem értem ha már lógnak vagy ha már van???Nem tomh nekem kell e már!Küldök képet és ak léci segítsetek!
2008. nov. 16. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Simsísd ott végig domborul vagy sem?:D

Hány éves vagy?Am meg ha érzed hogy van és pl tesiórán kellemetlen,hogy "lötyög" akkor hordj!

2008. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok!
2008. nov. 16. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Sztem mindenképpen ajánlatos melltartót hordani, ha már elkezdtek nőni a melleid, mert ha nem hordasz, akk később lógni fognak:S Nekem ennyi idős koromban bebeszélték anyámék az ellenkezőjét, h majd lógni fog a melltartótól, meg majd leszorítja meg ilyen hülyeségeket, én hallgattam rájuk és csak 15 évesen kezdtem el hordani és persze, h most lógnak:S:( Most már így utólag persze egyértelmű, h hordanom kellett volna, mert az azért mellTARTÓ, h az tartsa meg a melled és ne a bőrödnek kelljen tartani, ami kinyúlhat tőle. Remélem tudtam segíteni:)
2009. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
akkor ha már belefér a legkissebb méretbe.
2009. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kedves utolsó, ezek szerint nekem nem is kellene melltartót hordanom... Pedig már elmúltam 18 éves rég. :P
2009. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem volt egy tanarnom, aki tok lapos volt:P..szerintem annyira ciki a kicsi mell:| sajnaltam is kicsit:| Na o aztan nem hordott melltartot:| rendesen atlatszott a polojan 2 pottyocske es annyi:|
2010. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már belefér a legkisebb méretbe, akkor kell hordani. Nyilván ez korfüggő.


Emlékszm, 16 éves koromban anyámnak még meg se fordult a fejében, hogy esetleg hordhatnék melltartót. Pedig már évek óta 75/A-s volt. Végül lenyúltam az övét (lánykorit), és azt hordtam, hogy ne égjek be az osztálytársaim előtt. :)


Így utólag vicces ez a sztori, de emlékszem, mekkora problémát okozott akkoriban...


25/L

2010. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!