Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha férfiként egy...

Mit tennél, ha férfiként egy betegség miatt elkezdene megritkulni a szemöldököd, elveszíti a formáját, csak néhány szál marad vagy annyi se? Rendben, próbálod megtalálni az okot és reménykedni, ha megvan talán később visszanő, de addig is?

Figyelt kérdés
(Esetleg, ha mégse nőne vissza?)Nőként leborotválod a maradékot és rajzolsz egyet ceruzával vagy kitetováltatod, de ha férfi vagy? Legyen szíves válaszoljon nekem erre valaki, ha tud, mert még senki nem tudott! Nemrég olvastam a szemöldök beültetésről, ami nem éppen olcsó, de valószínűleg csak ez marad. Ezen kívül is érdekelne megoldás.Tegyek rá szemöldök parókát?

2018. ápr. 29. 01:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A ricinus olajat használtam hónapokig.Nálam se vált be,még kevesebb szál maradt,mint előtte,mikor elkezdtem.Ez nem volt rossz gondolat.Köszi:)
2018. ápr. 29. 10:04
 12/15 A kérdező kommentje:
Hajvitaminokból már több,mint 5 fajta kúrát végigcsináltam,de lehet,hogy volt az 10 is:)Volt amelyiktől egy kicsit több nőtt,de aztán újra kihullott,így kezdhettem elölről.
2018. ápr. 29. 10:29
 13/15 A kérdező kommentje:
Elnézést az egyik válaszom miatt, így visszaolvasva elég bunkónak gondolhattok most,de akkor néhány példát írok,hogy miért is számít és hogy miért is nem tudok azzal mit kezdeni,hogy szarjam le.Egyébként a hajam is kihullott,de azt "megoldottam" azzal,hogy leborotváltam.Így két verzió van,az egyik amikor egyáltalán nem volt se hajam,se szemöldököm,ekkor általában azt gondolták,hogy biztos beteg vagyok pl.rákos és kemót kapok.Ilyenkor általában nem nevetnek csak sajnálnak.A másik,hogy már van pár szál,de persze nem egyformán nő és nincs semmi formája,ezért szedni kell.Nah olyankor van az,hogy én vagyok a "meleg" gyerek,és ilyenkor vannak általában a nevetgélős reakciók.Volt olyan lány akivel egyszer találkoztunk egy bulin, aztán hónapokig csak chateltünk.Úgy tűnt,hogy jól el leszünk,naponta beszélgettünk telefonon is.Nem tudtam,hogy elmondjam-e neki előre vagy majd ott,mert először neki se tűnt fel,hogy hogy nézek ki.Ha elmondom előre benne van,hogy nem is akar majd találkozni.Táncoltunk, smároltunk.Egyszer csak azt vettem észre,hogy kikerekedik a szeme,hátralép kettőt és ott hagy.Nem hiszem,hogy a cipőm volt,ami nem tetszett volna neki.Azóta se beszéltünk.Volt olyan is,hogy előre közöltem a lánnyal,hogy nem nézek ki most épp átlagosan,de majd elmesélem.Ő csak beleröhögött az arcomba majd ennyit mondott:Úristen,neked vékonyabb a szemöldököd,mint az enyém!Még mielőtt elmesélhettem volna mi is a problémám.Vele legalább lefeküdtem,szóval őt tényleg nem zavarta annyira.Írhatnék még ezer másik példát,amikor hallom,hogy biztos "meleg", vagy csak annyit,hogy ez meg hogy néz ki? A hallásommal semmi baj.Ne azt írjátok légyszi,hogy szarjam le,mert azt már hallottam ezerszer,hanem ha van másik megoldás akkor azt.
2018. ápr. 29. 13:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha van pár szál szemöldököd, akkor a microblading tetoválás a legjobb. Nézz utána. A ragasztott szemöldökpótlás kb az első arcmosásig tart. Az még gázabb, ha pl egy buliban izzadsz, és elhagyod a felét.
2018. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. ápr. 29. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!