Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha férfiként egy...

Mit tennél, ha férfiként egy betegség miatt elkezdene megritkulni a szemöldököd, elveszíti a formáját, csak néhány szál marad vagy annyi se? Rendben, próbálod megtalálni az okot és reménykedni, ha megvan talán később visszanő, de addig is?

Figyelt kérdés
(Esetleg, ha mégse nőne vissza?)Nőként leborotválod a maradékot és rajzolsz egyet ceruzával vagy kitetováltatod, de ha férfi vagy? Legyen szíves válaszoljon nekem erre valaki, ha tud, mert még senki nem tudott! Nemrég olvastam a szemöldök beültetésről, ami nem éppen olcsó, de valószínűleg csak ez marad. Ezen kívül is érdekelne megoldás.Tegyek rá szemöldök parókát?

2018. ápr. 29. 01:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anno suliban volt egy oszt társam akinek 20 ėvesen nem volt haja meg szemöldöke sem. Valami baja volt (nem halálos nem fertőző) ő úgy hagyta.
2018. ápr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rajzolsz vagy tetováltatsz oda, az elég bzis, sokkal normálisabb ha úgy hagyod ahogy van. Én úgy gondolom, hogy az számít egy ember megjelenésénél leginkább, hogy tiszta és ápolt és illatos legyen.

Nekem pl elég csúnya a bőröm régi hegek miatt, a hátam is, de hát nem tudok vele mit csinálni, nem kérhetek új bőrt mint M.Jackson, de azért igenis tehetek, hogy igényes legyen a megjelenésem a mindennapokban.

36N

2018. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám ahogy van. Ahogy azt is elfogadtam, hogy fiatalon kopasz lettem (már 18 évesen felfele kúszott a homlokom), ez se nagyobb dolog.
2018. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy írtatok.Eddig úgy tűnik,hogy maradnak a rémült, gúnyos, lenéző tekintetek,kinek ízlése szerint.:)Valakinek van kedve szóljon hozzá, kíváncsi vagyok nap végére lesz-e megoldás,mert valószínűleg nem,de így legalább több embert megkérdezhettem végre és nem kell mindig feltennem ezt a kérdést.
2018. ápr. 29. 07:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"maradnak a rémült, gúnyos, lenéző tekintetek"


Ezek többségét csak beképzeled, a legtöbb embernek nem igazán szokott feltünni ilyesmi.


A testvéremnek kb 20 évesen hullott ki minden szörzete - a haját-szemöldökét-szempilláját is beleértve. Ö egyszerüen tudomßasul vette, nem járt "bocsánat, hogy élek" arckifejezéssel a világban és soha senki nem rémült meg töle, nem nézték le vagy gyúnyolták ki. Eleinte a még megmaradt szálakt egyszerüen leborotválta és akkor nem volt felemás állapotban.


Ha veled ilyen történik, az nem amiatt van, hogy kihullik a szemöldököd, hanem a viselkedésed miatt.


Ha kellö önbizalmad van, és öntudatosan viseled a kinézetedet, sokkal több elönyöd lesz belöle, mint hátrányod, mert ezzel kiemekedsz a tucat-ember kategóriából.

2018. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként is tetováltathatsz. A microblading eljárás teljesen élethű szemöldököt eredményez, csak nagyon közelről látszik, hogy valójában tetoválás, és nem szőrszálak.
2018. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy részét csak beképzeltem,de a többségét nem, valamilyen reakciőt a többségből mindenképpen kivált,amikor észreveszi,hogy mi az ami nem stimmel az arcomon.Sajnos nem tegnap óta nézek ki így,előtte kb. 20 évig nem voltam hosszá szokva,hogy megbámuljanak.Maximum azért,mert korábban helyesnek mondtak,nah ezt azóta nem sokszor hallottam,de lehet hogy csak ezt is beképzelem.Írhatnék még néhány példát a reakciókról,de inkább csak elolvasom a válaszokat.
2018. ápr. 29. 08:19
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Ilyet találtam, szálas szemöldökpótlás, bőrre vagy a meglévő szemöldökszálakhoz ragasztják. Nem tartós, pár hétig van csak fent és az ára sem valami kedvező, ha hosszútávon ilyet szeretne az ember, de egy próbát lehet megérne.


ne [link]


[link]

2018. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak külön is köszönöm,erről még nem hallottam.Annak is aki azt írta,hogy szarjam le az egészet,ez 90%-ban megy is,ma már csak elfordítom a fejemet valami szépre gondolok és nem érdekel mit gondolnak.Egy nehezebb napon azért még rosszul esik,mert nem szeretem,ha bámulnak, de már nem visel meg annyira,mint az elején.Mivel ez a gyakorikerdesek,gondoltam felteszem ezt a kérdést,mert szerettem volna választ kapni eddig is.Egyébként a sokan tényleg nem foglalkoznak vele,ezeket a reakciókat általában fiatalabb nőktől kaptam,kapom.(akik között egyébként volt nem egy akinek rajzolt vagy tetovált szemöldöke volt mégis viccesnek találta,ahogy kinézek).Legszívesebben megkérdeztem volna tőlük,hogy akkor is ilyen nagy lenne a mosoly,ha reggel nem találta volna ceruzáját vagy zárva lett volna a tetoválószalon?:)
2018. ápr. 29. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatnád még a ricinusolajat (gyógyszertárban lehet kapni, a külön hajra használhatóban még vitaminok is vannak). Én miután tetováltattam a szemöldököm kiszedtem az egészet ès nem akart visszanőni sehogy. Ricinusolajjal mindig bekentem miután hazaèrtem és pàr hèt után visszanőtt.

Nem egyik napról a másikra fog visszanőni, sőt lehet nem is használ (mert vannak akik csalódtak benne, èn nem) de szerintem egy próbàt megèr.

2018. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!