Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit tesztek azért,...

Fiúk, ti mit tesztek azért, hogy szép lábatok legyen?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, a fiúkra felkerülnek a rövidnadrágok, nektek is fontos, hogy jól nézzen ki a lábatok. Mi tesztek meg ezért?
2010. máj. 30. 22:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy az már régen rossz, ha valaki csak akkor kezd el figyelni magára, mikor közeleg a nyár és a rövid cuccok. Az ilyen hülye, logikátlan dolgok csak egyes nőkre jellemzőek.


Miután elég szőrös a lábam meg a kezem, ezért mikor megjön a jó idő, kifekszek napozni, hogy legalább a nap kiszívja és szőke legyen (a szőröm :D), hogy ne látszódjon annyira. Ennyit teszek.


Plusz gyakorlatokat, vagy egyéb ceremóniákat feleslegesnek tartom. Nem vagyok sem metroszexuális sem nő.

2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

szerintem egy formás férfiláb szexibb, mint a felkar. :P semmit sem ér, ha felül izmos, alul meg semmilyen sem. Pl. ott a Kucsera. Mint kajakozó csak a válla izmos, aztán vékonyabb a vádlija, mint az alkarja, olyan, mint egy csökevény.

akárhogy is néz ki felül, ha arra gondolok, milyen a vádlija, nevetnem kell. :D

2010. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

nekem szép a lábam, de kicsit most vékony, majd gyúrok rá egy hónapig és rendben lesz

szálkás, izmos, csak vékony, mert egy ideje nem sportolok

és nem borotválom, az szerintem férfiatlan

sajnos sok lánynak csúnyább lába van, mint nekem férfi létemre =/


a bermuda és capri nadrágot nem szeretem, a kifejezetten rövid nadrágokat hordom, tudom, hogy ez nem divat, de én ezt szeretem

2010. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

te elég hülye vagy, ha azt se tudod, hogy a férfiaknál teljesen máshogy oszlik el az izomzat és a testzsír...

egy srácnak lehet sörpocakja, miközben olyan lába és feneke van, mint egy focistának...ők nem oda tartalékolnak, mint a lányok

2010. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Részemről a legelső válaszoló elmondta a lényeget: "Őszintén? Semmit." Nem gyúrok rá külön, csak amennyit egyébként is mozgok. Ha pedig borotválásra vagy valami hasonlóra gondoltál, nos, az még csak eszembe se jut.
2010. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
elsőhöz és utolsóhoz csatlakozom.
2010. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan kérdés fiúknál, mint a hajápolás...

19/l

2010. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csak akkor borotváltam a lábam amikor tetováltattam rá. Akkoris csak egy részét. Amúgymeg pontleszarom ki mit gondol a lábamról.
2010. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!