Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azoknak a nőknek akiknek alig...

Azoknak a nőknek akiknek alig van szemöldökük mi az oka?

Figyelt kérdés
Ennyire nem nő ki nekik vagy túlságosan is kiszedik? Azért kérdem, mert látok olyan nőket akiknek sokkal jobban állna egy dúsabb szemöldök. Ehelyett alig van nekik.:)
2017. jún. 15. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges.
2017. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túlszedik és egy idő után a sok szedés miatt nem nő vissza.
2017. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túlszedik, esetleg van nekik, de szőke és nem festik be. Vagy pedig hormonbetegségük van, ami miatt hullik a hajuk és minden szőrük.
2017. jún. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanugy szoke, mint a hajam. Kozmetikussal festetem, kulonben alig latszik.

Egy kollegiumi szobatarsamnak meg mindig televolt csunya pattanasokkal a szemoldoke, es foltokban kihullott...

2017. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Van akinek eleve ritkább, viszont igen, attól is lehet, hogy túlságosan kiszedték. Ha valaki évekig vékonyra szedte, nem valószínű, hogy valaha visszanő neki olyanra, mint előtte volt. A tetoválástól is ritkulhat, sőt a ma nagyon divatba jött szemöldökceruzáktól, poroktól, zseléktől is hullhat.
2017. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyire futja :) Alapból a szőrtelenebb tipusuaknak kevesebb nő ott is.
2017. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van akinek alapbol kiskora ota hianyosan no, vagy nagyon ritka. Nekem dus a szemoldokom, de szuletesemtol kezdve van egy kis folt benne, ahol nem no. Azt szoktam korrigalni sminkkel, de egyebkent naturban se veszes, csak ha valaki direkt azt figyeli, akkor feltuno.
2017. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 éves koromig egyszer sem szedtem, mert minek, így is rettenetesen halvány a szemöldököm. Még gimiben is cikiztek érte. Aztán azóta festetem kozmetikussal, így egészen jól néz ki 1-2 hétig.
2017. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem alapból eléggé ritkás (anyumnak ugyanilyen). Minden igazolványképen olyan, mintha hiányozna a fele mindkét oldalról. Nem szedtem sose, szimplán "gyári hibás" 😄
2017. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!