Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm szett? Mennyiért? És HOL?

Műköröm szett? Mennyiért? És HOL?

Figyelt kérdés
különbféle zsellék,a lámpát meg a különbözö ecseteket és reszelöket
2010. máj. 18. 20:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs szükségem műkörömre,sőt 1x voltam körmösnél egész életemben,és akkoris jól elbaszta 6ezerért..én meg még borravalót is adtam....

Saját gyönyörű körmeim vannak,átlátszó lakkal,több nem is kell.


Különben meg ki vitatkozik?:)Ne magadból indulj ki szivem..

2010. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg,hol olvastad,hogy én született tehetség vagyok?:)Nem próbálkozok otthon,vagyok annyira igényes,hogy rendben tartom a körmeimet,számomra az ilyen valahogy alap,ha valakinek látom,hogy a saját körme van meg nem pedig mű,az valahogy jobban elnyeri a tetszésemet.Persze ez egyén függő,mert valaki azért tetei fel ,hogy 'gizduljon vele' a pink 2 méteres karmaival,van akinek alapból csúnyák a körmei.Sajnos nem értem,hogy miért rontja el valaki a szép körmeit a sok ragasztóval,tippel,meg zselé-porcelán dolgoktól.Megjegyzem nem vitatkozok,ez az én véleményem Mrs. Tökéletes Műkörmös;)
2010. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Szeretnék hozzászólni ehez a kis "vitához".

Szeretném leírni az én tapasztalataimat,szóval....egy pár éve úgy gondoltam hogy megpróbálok magamnak csinálni műkörmöket.Meg is vettem az alapfelszerelést ami nem volt olcsó ): Interneten keresgéltem videókat és fórumokat hogy hogyan is kell csinálni,nagyon elszánt voltam ezért belevágtam!Próbáltam a tippeset,de nem sikerült.Próbáltam a sablonosat,de az sem volt jó,mikor a végére értem mind a két kezemnek már tiszta ideg voltam mert a végeredmény nem volt valami esztétikus. Ezért gondoltam hogy elmegyek egy körmöshoz feltetetni az alapot és én majd később arra tudok tenni új anyagot. Így is történt.Körülbelül 4-5 hét után fogtam ismét neki a munkához,már egy kicsit könnyebb dolgom volt. A végeredmény talán elfogadható volt,de 4-5 nap múlva mindíg le esett vagy eltört 1-1db,amit mindíg kijavítgattam. Egyszer azt vettem észte hogy néhány körmöm kezd bezöldülni,próbáltam lereszelni hogy ne látszódjon.Majd kb fél év múlva azon kaptam magam hogy iszonyatosan fáj a körömágyam...ezért elmentem egy körmöshöz,azt mondta hogy teljesen lereszeltem a saját körmeim,és már csak a kis vékony hártyája maradt a körmeimnek,pedig próbáltam nagyon vigyázni a saját körmömre. Sajnos ezen nem lehetett segíteni ,tűrnöm kellett a fájdalmat amíg vissza nem nőtt a saját körmöm,fogni is alíg tudtam ):

Majd egy év után ellátogattam egy körmöshöz és azóta semmi problémám nincs és már 3éve van körmöm!

Viszont a képzett körmösök közt is nagyon meg kell válogatni hogy kihez mész!

2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

aki ezt írta: Miért nem mész inkább körmöshöz,mint hogy otthon barbárkodj?Az ilyen otthon barkácsolók miatt rossz az embereknek a véleménye a műkörömről mert látják azokat az ocsmányságokat!



Jajjj de egy kis csicska vagy hallod.

2011. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

aki ezt írta az pedig ennyire ne polírozza magát mert a végén megkarcolódik -------> Nem vagyok bunkó,de ha tönkre akarod tenni a körmeidet akkor hajrá! Körmös vagyok és elég sok kis"született tehetség" jött már hozzám hogy jajjj otthon próbáltam csinálni magamnak körmöt és miért zöld alatta,miért esik le pár nap múlva stb.

Ez egy szakma és nagyon sok tanulás kell hozzá,én sem csinálok fogtöméseket mert az húdemilyenjó!


Én otthon tanultam meg műkörmöt csinálni képzeld el nem jártam kibszott tanfolyamokra.....ennnyyiiiii a történet öcsém.

2011. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Húü bmeg mit kell itt kényeskedni meg rinyálni én is csináltam számtalanszor otthon műkörmöt magamnak is meg másnak is úgy ,hogy nem tanultam a szakmát...csak videókat néztem .és lám még mindig nem rohadtak le a kezeim és másnak se voltak problémái vele sőt mindig dicsértek ,hogy milyen jó körmöket csináltam -.-" Pedig csak videókat nézegettem a műköröm építésről.
2012. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy érvényes-e még de én küldök neked egy linket,ahol én vettem a szettemet!:)Szerintem nagyon megéri ez a szett! Borzasztó olcsó,gondolom ezt te is látod,főleg h minden új:) de amugy ennél a csajnál ha körülnézel a hirdetései között én legalábbis már több mindent vettem tőle mert nagyon sok diszitője meg zseléje is van és ez mind mind ilyen olcsón! Ráadául a postaköltség is ingyenes nála. Egyetlen egy negatviumot tudok csak mondani rá,hogy kb.2 hetet kellett várnom mindig a csomagok érkezésére amiket tőle vettem. de megérte:)

[link]

2012. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!