Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm szett? Mennyiért? És HOL?

Műköröm szett? Mennyiért? És HOL?

Figyelt kérdés
különbféle zsellék,a lámpát meg a különbözö ecseteket és reszelöket
2010. máj. 18. 20:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Utolsó:Hát hozzád sem mennék műkörmöt csináltatni,tiszta unszimpatikus vagy..fúj..
2010. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%

Ne is gyere,mert már nem tudok új vendéget vállalni,mivel tele vagyok! Na paff...

Amúgy csak hogy mondjam MINDEN műkörmös utálja az ilyen kis otthon barkácsolókat nem csak én!

2010. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
még jó hogy utáljátok...Kevesebben mennek hozzátok az miatt mert inkább otthon megcsinálják maguknak...
2010. máj. 20. 10:16
 14/27 A kérdező kommentje:
18:53 köszönöm! :) De nem vagyok debreceni..:S
2010. máj. 20. 10:17
 15/27 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kérdező!

Nem ,nem ezért utáljuk.Hanem mert például...tegyük fel megcsinálod a körmödet,elmész valahova az ismerőseiddel és a kicsit is igényesebb lányok akiknek még nincs műkörme, meglátják azt a "körmöt" amit te fabrikáltál otthon magadnak,szerintem egy életre elmegy a kedvük a műköröm viseléstől!

Amúgy meg az otthon barkácsolók nagyrésze úgysem menne el körmöshöz,max 1-2szer,mert nem adnának ki érte úgysem pénzt,szóval ebből a szempontból ti nem veszitek el egyik körmös munkáját sem! Léteznek még IGÉNYES lányok,úgyhogy a mi munkánkat nem veszitek el.

Azért azt ígértd meg hogy gondolsz rám mikor valamit elcseszel a körmödön! :D

2010. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%
Tök érdekes,nekem számtalan ügyeskezű barátnőm van aki otthon barkácsolja a körmeit és gyönöyrűek..nemkell elmenni 5-6ezret kidobni hogy utána 1 hét mulva letörjön..azért mert nektek vizsgátok van semmmivel sem vagytok ügyesebbek...képzelem mennyire lehetsz tele...adj már egy elérhetőséget vagy valami honlapot a kis "munkáidról"szeretem mikor csak így írogatnak,sztem a fele sem igaz;)
2010. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Aham...akkor én meg plasztikai sebész leszek,biztosan vagyok én is olyan ügyes mint egy plasztikai sebész,ki akar műcicit? :D

www.koromvarazsszalon.mlap.hu Tessék!

Most pedig linkelhetnél a sok ügyes kis barátnőid munkájáról képeket!

2010. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%

Ne hasonlítgasd már a kettőt egymáshoz :)

Amugy meg fuuu tényleg nagyon tele lehetsz munkákkal,ha állandóan itt lógsz a neten:):)

2010. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Te mondtad hogy vannak olyan ügyesek mint egy műkörmös!Akkormeg miért ne?

Két vendég között tudok netezni pár percecskét :)

2010. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne?Aplasztikai sebészet is könnyűnek látszik...csak felvágom,beteszem és összevarrom...Na jó,nem állok le ilyen "született tehetségekkel" vitatkozni!

Csináljátok magatoknak a csodaszép körmöcskéiteket,de ha valamit elcsesztek akkor NE forduljatok körmöshöz!

2010. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!