Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya ha egy...

Szerintetek csúnya ha egy lánynak az átlagosnál nagyobb (szélesebb) orra van?

Figyelt kérdés
nekem az van, és már kaptam olyanokat, hogy aranyos, de olyat is, hogy szerintük nem olyan szép, és én sem szeretem

2017. ápr. 8. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

-.-

Ebbol sokat tudtunk meg!

2017. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt nem megtudni kell valamit csak válaszolni hogy szerinted szép-e vagy nem... ez a lényege az oldalnak
2017. ápr. 8. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A fagylaltos könnyen tele tenné?
2017. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért annyira nem nagy :DD
2017. ápr. 8. 21:48
 5/7 anonim válasza:

Lehet hogy csunya lehet hogy nem.

Mindenkinek mas tetszik attol mert itt majd 10 en azt irjak hogy nem csunya lehet hogy egy fiu pont ezert nem fog veled osszejonni.

2017. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ :)
2017. ápr. 8. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagyobb vagy szelesebb orr nem csunya, ha passzol az illeto arcahoz.

Lehet ha csak magat az orrot nezed nem sorolnad a tokeletes egyenplasztik orrok koze, de az meg amugyis nagyon ritka...

Pont az ilyen apro "tokeletlensegek" tudnak egy atlagos archoz karaktert vagy kulonlegesseget adni.

Altalaban amugy ez a problemas testreszek tulajdinosait sokkal jobban zavarja, es sokkal rosszabbnak latja az esetet, mint a kornyezete, lehet mas eszre sem veszi, vagy nem is gondolja szelesnek , nagynak stb...csak akkor ha felhivjak erre a figyelmet.

2017. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!