Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap vettem a humanicban...

Tegnap vettem a humanicban arkadon belul egy magastalpu cipot de nem tudok benne menni nem kenyelmes ha ma visszaviszem a penzemet vissza adjak?

Figyelt kérdés
Mindenkepp a penzt szeretnem, de mar jartam ugy sajnos hogy nem adtak vissza:((
2017. márc. 29. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Csak hibás terméket kell kicserélniük.

Arról nem ők tehetnek, hogy te nem tudsz benne menni. Meg lehet próbálni, de nem kötelezi őket semmi. Egyébként annak talán még nagyobb esélye lenne, hogy levásárolod, nem a pénzt kéred vissza. Bár arra nem kötelezi őket semmi.

De így kb. olyan, mintha csak meggondoltad volna magad.

Ráadásul egy cipőn rögtön látszik a talpán, ha csak egyszer is felhúzták. Szóval ha hordtad már, akkor el sem tudják már adni.

2017. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De altalaban indoklas nelkul vissza kell venniuk, szoval ha csak megmondom, hogy visszakerem az arat, tegnap vettem, akk csak visszaadjak nem? Valakiet visszavasaroltak mar? Mindenkepp az arat szeretnem visszakapni
2017. márc. 29. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell visszavenniük. Nem tudom, ezt honnan szedted.

Vannak olyan üzletek, pl. H&M, akik hirdetik és alkalmazzák ezt, hogy x napon belül visszaviheted és kicserélik. De ez nem kötelező, ezt csak ők vállalták.

Szóval egyáltalán nem kell visszavenniük a cipőt, ráadásul mindenféle indoklás nélkül.

2017. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, irtam, h jartam mar igy de a HUMANIC visszaveszi vajon?
2017. márc. 29. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nálunk nincs ilyen, mint az H&M-nél.
2017. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vettek vissza
2017. márc. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!