Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki fogják cserélni a cipőmet...

Ki fogják cserélni a cipőmet egy 38-asra, ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
Április 13.-án a Playersroomban vettem egy 39-es cipőt és, akkor jónak ítéltem meg. Mostanában úgy érzem, mintha nagy lenne rám, sőt nagy is. A 2 hónap még nem telt le.

2016. máj. 21. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat hordtad, és ez meglátszik a cipőn (főleg a talpán), akkor biztosan nem veszik vissza.

Ha keveset hortad akkor talán.

2016. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. máj. 21. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg persze blokkal együtt, stb. :)
2016. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És az eredeti dobozával.
2016. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen ezek még megvannak :)
2016. máj. 21. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hordtad volna, és mondjuk vásárlás után pár nappal vinnéd vissza, akkor azt mondanám, hogy tuti kicserélik. De így... nem tudom. Minőségi hibája van? Mert az, hogy Te rossz méretet választottál, pedig volt lehetőséged megpróbálni, az nem számít minőségi hibának. Mennyivel nagyobb? Mert ha csak egy számmal, akkor tegyél bele talpbetétet, és akkor lehet pont jó lesz a méret.
2016. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen egy mérettel nagyobb, mint kéne.
2016. máj. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!