Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó piercingest,...

Ajánlanátok jó piercingest, aki gyorsan, fájdalomkímélően lehetőleg jó áron dolgozik?

Figyelt kérdés

Lehetőleg csak Bp-en! :)

Az orromba szeretnék egy piercinget, de nem tudom hova menjek és az árakkal sem vagyok nagyon tisztában...

Légyszi segítsetek! köszi! :)


2010. máj. 10. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! én még 3éve csináltattam a köldökömbe piercinget

és azért mentem oda mert volt 1 csaj akinek nagyon tetszett a hasába,pont jó helyre szúrta,nem lógott stb. Hát és nekemis azóta szép,úgyhogy szerintem nyugodtan menj oda tuti orrba is ilyen jó! :) a fájdalom mentességet pedig felejtsd el.Vagy akkor v utána fájni fog,de lehet h mind2szer.nekem akkor olyan volt mint 1 darázs csípés és kb 3htig fájt de megérte!!! a szépségért megkell szenvedni!:)21L

2010. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a lényeg kimaradt hogy hol :PÓLUS :p előző voltam
2010. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A fájdalomkímélőt persze csak egy bizonyos határig értettem...:) Pl. hallottam már oylan, hogy semmi érzéstelenítés nélkül belevágott egy piercinges. Azért ilyen nem szeretnék kifogni...:)

Köszi, hogy válaszoltál! Azt még megkérdezhetem, ha még emlékszel rá mennyibe került?

2010. máj. 10. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Europark

www.elvistattoo.hu

egyik legjobb

2010. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Westend Tattoo-ban csináltattam piercinget.

Itt van az árlista: [link] (nagyjából hasonlóképp vannak az árak mindenhol, legalábbis eddig ezt tapasztaltam).

2010. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!