Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy alacsony nő, vonzó,...

Lehet egy alacsony nő, vonzó, szexis?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 156 cm (48kg). Van párom már 3 éve, ő 178cm. Néha olyan "kisebbrendű" érzésem van, valamikor cikiznek is az egyetemen... csak azért, mert elég picire nőttem. Egyébként mások szerint nagyon szép az arcom, csinos is vagyok, nőiesen öltözködöm, ápolt, igényes vagyok, derékig érő szőke hajam van... de pl ha sportcipőben megyek az egyetemre, akkor majdnem mindenki felém magasodik egy fejjel... és ez kicsit gáz, mikor beszélgetünk...pedig nem vagyok se csúnya se semmi, de mégis... néha azt érzem, hogy a többiekhez képest labdába se rúghatok.. mondjuk rengetegen akartak velem járni anno.. meg most is úgy veszem észre, hogy tetszem a pasiknak (persze nekem csak a párom kell!!), de néha meg eluralkodik rajtam az az érzés, hogy én kevés vagyok...


Kicsit hosszú lett, meg elég zavaros, de remélem válaszoltok! Ti mit gondoltok a nőies, nem gyerekes (mert ugye vannak azok, akik szinte gyereknek néznek ki) alacsony nőkről?


2010. máj. 7. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem még jobb ha alacsonyabb vagy,mert pl nekem nagyon tetszenek az ilyen 15 centis magassarkúk,fel is venném,de zsiráf lennék bennük.Ezt te megteheted:)

és igen,nagyon is lehet egy ilyen lány is nőies és szexis!

2010. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ide tartozik, de miért ne vehetne fel egy 170 magas lány magassarkút? Ez hülyeség, hacsak nem valami törpe a pasija. xD
2010. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

87%

Nyelvkönyvet lapozgassál, k°%rválkodás helyett, aranyom!

2010. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

Abszolút lehet vonzó és szexis! Én is alacsony vagyok (158 cm) és igen kritikus magammal szemben, de a magasságommal soha nem volt problémám. Először is: egyértelmű volt, hogy mindig s-es nadrág kell, nem kellett vacillálni, hogy m-s vagy l-es mint ahogy azt a 170 cm körüli barátnőim teszik. Másodszor is: nagy melleim vannak, amik az alacsony termetem miatt még nagyobbnak tűnnek. És ugye mi lehet szexisebb (pláne a mai világban) egy nagy mellnél? :D Hamrmadszor: ha hosszú hajat akarsz, akkor neked hamarabb megnő mondjuk a derekadig mint egy 170 cm-s lánynak, mivel neked rövidebb a törzsed. Koncerteken mindig mindenki maga elé engedett, hogy lássak, így a színpadról is sokan kiszúrtak. :D Stb., stb.

Amúgy meg kimondottan szexisként számon tartott sztárok akik alacsonyak: Kylie Minogue, Shakira, Eva Longoria, Dundika, VV Anett -egyikük sem éri el a 160 cm-t.

2010. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Elnézést az offért, de Dundika mióta "sztár"? Inkább egy olcsó K. ne legyen már példakép.

A topmodellek meg egytől-egyig magasak, és ki meri azt állítani, hogy nem szexisek? Nem a magasságon múlik, értsétek már meg!

2010. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mi visszataszító? Mikor valaki így rágörcsöl egy témára! Magas-alacsony, nagy mell-kis mell, stb.. Tényleg nem ez számít. Boldog vagy? Akkor örülj az életednek, ne a magas lányokat irigyeld! Biztos lehetsz benne, hogy ők sem veled foglalkoznak.
2010. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
49%
én 153 cm vagyok , sosem hordtam magassarkút, mégis elégedett vagyok magammal, nem szeretnék magasabb lenni,ismerek nálam alacsonyabb nőket is, ők is elégedettek a magasságukkal. Azt meg alig hiszem el hogy cikiznek téged az egyetemen, engem utoljára általános iskola 4. osztályában cikiztek a magasságom miatt. Ne érezd magad kisebbrendűnek, hisz nem vagy az, légy büszke magadra!
2010. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én 198cm magas vagy ok és az alcsony lányok tetszenek inkább. Szerintem.
2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kissemmiség válasza:
49%

Falra tudok mászni az ilyen lányoktól... van egy barátod és nem érzed magadnak vonzónak és szexisnek? Egyáltalán miért érdekelnek mások mit gondolnak?

Én 152cm vagyok és 50 kg, a párom 190cm magas, mi már 4 éve vagyunk együtt, én vonzónak érzem magam. Sokan dicsérik az alakomat, hogy ilyen fitt és kisportolt, pedig alig sportolok :)

Sosem zavartak a magas lányok és éreztem magam kellemetlenül. Akik szeretnek és őszinte barátaim mind imádni valónak tartanak.

Sosem törekedtem arra, hogy vonzó és szexis legyek mások szemében páromon kívül, engem nem érdekelnek mások,nem akarok figyelem középpontjában forogni.

Engem az emberek inkább tartsanak intelligensnek és műveltnek , mint szexisnek és vonzónak...

2011. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező!

Nagyon megértem a problémádat!

Én is utálom a "magasságom" éppen csak 165cm, tudom ez teljesen átlagos, de én kicsinek érzem magam. Ha hízok egy-két kilót, úgy nézek ki mint egy töltött zokni. Pedig 53 kg vagyok de a combomon egyből meglátszik és utálom:S

Lapos cipőt nem hordok már 15 éves korom óta (akkor még csak 160-161 voltam:P). Rühelltem, hogy ennyire törpe voltam, ezért hordta mindig magas sarkat, platós cipőt, ennek meg is lett a következménye...ma ha meglátok egy nőt tűsarkúban vagy akármilyen platform cipőben, már a gondolattól is fáj a lábam :D. Manapság 2-4-6 cm-es sarkú cipőim vannak.

Most is ha megyek ide-oda, a nők nagy része magasabb mint én, pedig én kisebb sarkú cipővel vagyok 168-170, sok nő még így is vagy 5-10 cm-vel magasabb!



Húúúú tényleg szörnyű lehet ennyire kicsinek lenni. Én megértem. De legalább szép hosszú szőke a hajad, az irigylem :D Nekem barna :(

2011. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!