Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy alacsony nő, vonzó,...

Lehet egy alacsony nő, vonzó, szexis?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 156 cm (48kg). Van párom már 3 éve, ő 178cm. Néha olyan "kisebbrendű" érzésem van, valamikor cikiznek is az egyetemen... csak azért, mert elég picire nőttem. Egyébként mások szerint nagyon szép az arcom, csinos is vagyok, nőiesen öltözködöm, ápolt, igényes vagyok, derékig érő szőke hajam van... de pl ha sportcipőben megyek az egyetemre, akkor majdnem mindenki felém magasodik egy fejjel... és ez kicsit gáz, mikor beszélgetünk...pedig nem vagyok se csúnya se semmi, de mégis... néha azt érzem, hogy a többiekhez képest labdába se rúghatok.. mondjuk rengetegen akartak velem járni anno.. meg most is úgy veszem észre, hogy tetszem a pasiknak (persze nekem csak a párom kell!!), de néha meg eluralkodik rajtam az az érzés, hogy én kevés vagyok...


Kicsit hosszú lett, meg elég zavaros, de remélem válaszoltok! Ti mit gondoltok a nőies, nem gyerekes (mert ugye vannak azok, akik szinte gyereknek néznek ki) alacsony nőkről?


2010. máj. 7. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy lehet szexis és vonzó!!
2010. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon irigylem az alacsony nőket... tudnak szépen öltözködni, nagyobb valószínűséggel kapnak magukra ruhát..én nagyra nőttem, még csak 13éves vagyok, de már 182cm :( félek, hogy sose találok magamhoz való pasit.

Légy magabiztos, használd ki a helyzetet, és élvezd :) csak ennyit tudok mondani:)

2010. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Na, megint valaki, aki bókokra vadászik, hát tessék: Igen, lehet egy alacsony lány szexis, nem a magasságon múlik, ha nem lennél bombanő, akkor nem akartak volna annyian járni veled, a pasidnak mindenképp Te vagy a legszebb... (ásít)
2010. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak: bocsi, hogy ilyen egetrengető problémám van :) De ha engem ez foglalkoztat, akkor ezt fogom megkérdezni. Ha unod, akkor ne válaszolj rá! Nem csak konkrétan magamról kérdeztem, hanem véleményeket várok úgy általánosan, hogy ki mit gondol az alacsony lányokról, van-e "ellenérzés". Ennyi.
2010. máj. 7. 22:42
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én 153 vagyok igaz 16 évesen de engem is szokott zavarni mert nem állnak ugy a ruhák mint egy 170-es lányon
2010. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Akkor még egyszer fussunk neki: (mások szerint)

nagyon szép az arcom, csinos, ápolt, igényes vagyok, nőiesen öltözködöm, derékig érő hajam van, rengetegen akartak velem járni, most is tetszem a pasiknak-lehetek vonzó?


Ezek a Te szavaid... Ne mondd, hogy nem azért írtad ki a kérdést ÍGY, hogy bókokra vadássz... :) Na, hát én megírtam, amit olvasni akartál. De tessék, lásd, hogy komolyan veszlek: ha Te úgy gondolod, hogy a nőies külsőt, a szexis kisugárzást, esetleg centiméterekben mérik, akkor elég... khm.... naív vagy.

2010. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszenek a hosszúcombú magas lányok, de ez csak az én egyéni véleményem XD
2010. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, hogy nekem is jobban tetszenek a hosszú combú magas lányok :D


Egyébként igen, lehet hogy naiv vagyok, vagy csak szimplán vannak olyan időszakok, amikor az önbizalmam a béka se.gge alatt van :S

2010. máj. 7. 23:36
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

nekem a legjobb barátnőm szintén 156 centi körül van és nagyon vékony is, mégis csinos, ő is 20 lesz nemsokára. Igenis lehet csinos egy alacsony lány is, mint ahogy egy 180 feletti is....

szerintem ha szexis akarsz lenni hagyd a sportcipőt, hordj magassarkút inkább, és csőnadrágot, mert ezek optikailag magasítanak picit, tehát megnyújtják az alakot is.

2010. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Barátnőm 170, soha nem tud magassarkú cipőt felvenni. Ez jobb?:(

Magassarkú, magassarkú, magassarkú, probléma megoldva :)

2010. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!