Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a hajhosszabbítás...

Mit gondolsz a hajhosszabbításról?

Figyelt kérdés

1-divatos,szép

2-természetellenes

Gondoltam megkérdezem:D


2010. máj. 7. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Természetellenes.

Egy barátnőm csináltatott,a város legjobb fodrászával (itt nagyon elismert,sokan járnak hozzá,megbecsülik,tisztelik),megcsinálta neki.Szép volt 1-2hétig,utána összegubancolódott,nem lehetett kiésülni,eltört a vége.Nagyon csúnya lett,egy hónap után azt mondta,hogy hát így nem kell és levágatta.

2010. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én 17/L vagyok, nekem egyáltalán nem tetszik, nagyon visszataszítónak találom:S

szóval: 1

2010. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1

nekem is van,imádooom :)

15L

2010. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a póthajat is ápolni kell, kell rá mindeféle sz*r szilikon meg balzsam meg t*köm tudja...

uccsó voltam

2010. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem uccsó voltam, hanem a 2. :$bocs
2010. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 7. 18:55
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de tudni kell ezt is viselni. A legtöbb csaj iszonyat k*rvásan néz ki vele, mert egyfolytában dobálgatják meg ilyenek. De pl. ha nekem lenne rá pénzem, tuti rakatnék fel hajat, mert tavaly a 4 éve növesztett hajamat le kellett vágni sajnos, és örülnék, ha megint hosszú lenne.

Ha normálisan meg van csinálva, akkor ez szimplán csak egy hosszú haj, csak az illető nem tudta megnöveszteni a sajátját, vagy nem volt türelme kivárni, hogy megnőjjön.

2010. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt és nagyon szépen megcsinálta a fodrász. Aki nem tudta, hogy póthaj észre sem vette. :) Én szerettem nagyon az enyémet.

Az viszont tényleg gáz, hogy sok lánynak bénán csinálják meg és elég közönségesen néz ki. Nagyon meg kell választani, hogy kinél és milyen hajból csináltassa meg.

2010. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem 3éve van póthajam és IMÁDOM! Teljesen észrevehetetlen ráadásul én 4-5havonta járok visszarakatni és egyáltalán nem gubancos. És nem kenek rá több hajápolószert mint régen a saját hajamra.

Úgyhogy póthaj forever! ;-)

2010. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 maundrel ***** válasza:

engem nemzavar ha valakinek van... de kezdünk egyre eldurvulni ... műcici, műköröm, műhaj..... pár év múlva a pasik gondolkodhatnak h egyáltalán mi rajtunk az igazi?

Gondolj bele, a pasid azt mondja neked hogy:

"Milyen szép, hosszú, dús hajad van drágám"

Mire te:

"Köszi, a Futurá-tól rendeltem" Hát milyen ez már..... :D:D De akinek tetszik viselje :)

2010. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!