Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házilag póló? Módszerek, tippek.

Házilag póló? Módszerek, tippek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég csináltam egy pólót az egyik barátomnak aki ballagott. Sima fehér pólóra, fekete, illetve piros textilfilc segítségével. Nagyon jó lett, azt mondta ennek örült a legjobban.


Viszont annyira megtetszett ez a dolog, hogy szeretnék magamnak is csinálni pólókat. Főleg, hogy most lesz Metallica koncert, és erre az alkalomra is szeretnék. :D Ez ügyben kérek segítséget. :)


Az lenne az első kérdésem, hogy milyen piros textilfilcel lehet azt elérni, hogy fekete pólón is látszódjon? A mostanival kipróbáltam, de nem látszik. Pedig fekete alapon, pirosat szeretnék.


A másik, hogy hol lehet minőségi egyszínű pólót venne, jó árban?


Előre is köszönöm a segítséget!


2010. máj. 2. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt találtam. [link]
2010. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a hobbi boltokban vannak tubusos textil festékek én olyannal csináltam múltkor pólót és látszott az anyagon

én is ott leszek metallicán:)

2010. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 19:44


Köszönöm. :) Király vagy! ;)


ma 19:49


Nocsak. :) Hova szól a jegyed? :) Én a sima állóba megyek. ;)

2010. máj. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!