Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsón" ruhákat...

Hol tudnék olcsón" ruhákat venni értem ez alatt póló, pulcsi, kardigán, nadrág?

Figyelt kérdés

19/L Bp. közelében élek és nincs sok pénzem és nem akarok egy felsőt megvenni 3-4-5ezer forintért a plázában :( Vmi jó boltot Pesten ami viszonylag olcsó és jó ruhák is vannak tőlem lehet turkáló is nem vagyok jártas az ilyenekben sajna:(

előre is köszy a segítséget mindenkinek(:


2011. aug. 18. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg keress a vaterán! ott tényleg olcsón vannak ruhák, és lehet találni igazán szépeket is.
2011. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha turi is jó, akkor kezd el ott keresgélni, biztos van a környékeden több ilyesféle bolt. Menj be és majd meglátod milyen a kínálat. Én vidéki vagyok, de pont ma vettem 5 felsőt 900 forintért, ami sztem jó kis ár:)
2011. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

neten nem szeretnék ruhát venni :( mert az nem olyan látnom kell, fel kell próbálnom, mert már jártam úgy h jól nézett ki képen aztán rajtam meg nem állt jól :S



ma 13:48

nem mind1 neked h írok? ha nem tetszik nem kell ide írni sztem semmi baj nincs a kérdéssel:)

2011. aug. 18. 14:02
 4/4 A kérdező kommentje:
nah az tényleg jó h 900-ért tudtál venni 5felsőt :) közelben ilyen drága turik vannak:S egy felső kb 1000-1600 körül mozog"
2011. aug. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!