Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az epilálás nemiszerven nem...

Az epilálás nemiszerven nem fáj? L

Figyelt kérdés
Karácsonyra gondoltam kérek egy epilátort,de nemtudom hogy jó ötlet e. Aki epilál annak nem fáj nagyon? Én eddig csak borotváltam. Az epilátorral szép eredményt lehet elérni? Minden érdekel róla ami a tapasztalatotok. Köszi

2016. dec. 5. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lábamat szoktam, meg a hónaljat. Bikinivonalon csak pár szál van, azokat kiszedem vele. De konkrétan a nemi szervnél nem bírnám. Iszonyatosan fájhat.

Először a lábamon is fájt valamennyire, de már megszoktam és nem is érzem. De a nemi szerv ehhez nem is hasonlítható. Azt én tuti nem bírnám.

Én szeretem egyébként az epilátort. Nem kell olyan hosszúra nőnie a szőrnek, mint a gyantánál, mindig kéznél van, bármikor meg tudja otthon csinálni magának az ember, nem kell hozzá semmi előkészület. Gyors, akár pár szálat is ki lehet szedni, amivel ugye nem menne gyantáztatni az ember. És nyilván sokkal tartósabb, mint a borotválás.

2016. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez ugye kitépi a szőrt??
2016. dec. 5. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott ne próbáld, mindenhol máshol lehet.
2016. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, kitépi, azért fáj :D
2016. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor először epiláltam magam, lidokain krémet használtam, így nem haltam bele. Utána azt a pár szálat, ami kinő mondjuk egy hét alatt, le lehet szedni nélküle, az már nem olyan vészes.

Szerintem az epilátorral lehet a legszebb eredményt elérni. Utána egy órát fáj és piros a helye, aztán csak a selymes bababőr marad.

2016. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit szánalmas vagy. Odaírod, hogy lány vagy, aztán kiderül, hogy mégse és próbálsz jó pofizni a nyáladzó dumáddal. Tényleg erre vered, hogy lányként kérsz tanácsot?
2016. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

honnan veszed hogy fiú?


üdv,

Dörrentős

2016. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,s aki csak kötözködni jön annak pápá
2016. dec. 5. 23:59
 9/9 A kérdező kommentje:
6# milyen nyáladzó duma?? Tanácsot kértem
2016. dec. 6. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!